Poradňa

POROVNANIE DRONOV DJI MAVIC PRO, MAVIC AIR A DJI SPARK

Premýšľate nad kúpou drona DJI Mavic PRO, DJI Mavic Air alebo DJI Spark? Pozrite sa na prehľadné porovnanie jednotlivých parametrov a uľahčite si výber.

Viac

S DRONOM DO LIETADLA? PREČO NIE!

Dovolenka sa blíži a vy neviete, či si môžete vziať svoj dron so sebou do lietadla? V tomto článku vám dáme niekoľko rád a tipov, ako cestovať s dronom.

Viac

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ BATÉRIE DO RC MODELOV

V tomto článku vám vysvetlíme rozdiely medzi jednotlivými typmi batérií, ako batérie nabíjať, skladovať a ako je to s bezpečnosťou nabíjania.

Viac

DJI SPARK - najmenší a najlacnejší dron od DJI

Predstavenie dronu DJI Spark. Prekvapí vás jeho kompaktná veľkosť, rýchlosť, veľký dosah a mnoho ďalšieho. Vyberať môžete z 5 farebných variant.

Viac

Ako vybrať drony pre deti

Tento článok vám pomôže vybrať vhodný dron pre vaše deti. Zároveň vás upozorníme na bezpečnostné opatrenia pred prvými lety, aby bolo všetko bezpečné.

Viac

Drony zachraňujú ľudské životy

DJI, popredný svetový výrobca bezpilotných leteckých prostriedkov, zverejnil prieskum, ktorý zistil, že drony už zachránili najmenej 59 ľudí.

Viac

POPIS JEDNOTLIVÝCH TYPOV ÁUT NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Neviete si rady s rozdielmi medzi jednotlivými typmi RC áut a neviete tak, aké RC auto vybrať? Vysvetlíme vám rozdiely medzi hlavnými kategóriami RC áut.

Viac

XIRO XPLORER V - PREDSTAVENIE DRONU

Úžasný dron s GPS, kamerou, dlhou dobou letu za rozumné peniaze! Predstavenie, zhodnotenie a unboxing Drone Xiro Xplorer V a ďalších ponúkaných verzií od Xira.

Viac

Drony EHang v ponuke RCprofi.sk

Drony EHang sú prvé na svete, ktoré sa plne ovládajú mobilným telefónom. Pozrite sa na tieto technologické novinky z blízka.

Viac

PREDSTAVENIE DRONU DJI PHANTOM 4

S týmto dronon sa už nemusíte obávať, že narazíte do prekážky a rozbijete si tak svojho "miláčika". DJI Phantom 4 sa automaticky prekážkam vyhýba!

Viac

POROVNANIE DRONŮ SÉRIA DJI PHANTOM 3

Prezrite si podrobné porovnanie jednotlivých typov série DJI Phantom 3. Zistite tak, ktorý typ zo série Phantom 3 je pre vás najvhodnejší.

Viac

POROVNANIE VERZIÍ DRONU SYMA X5C

Neviete si rady s rozdielmi medzi jednotlivými verziami dronu Syma X5C? Prečítajte si náš článok, kde vám podrobne popíšeme všetky rozdiely!

Viac

RECENZIA DRONU SYMA X5C

Kúpiť, či nekúpiť dron Syma X5C? Dlhú dobu sme ho pre vás testovali a odpoveď nájdete v tejto recenzii. Popísali sme všetky výhody a nevýhody, na ktoré sme prišli.

Viac

AKO VYBRAŤ RC VRTUĽNÍK?

Vyberáte RC vrtuľník a neviete si rady s výberom? V tomto článku nájdete informácie, ktoré vám pomôžu s výberom.

Viac

PLATBA KARTOU ONLINE

Prijímame online platobné karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. V tomto článku si prečítate všetky dôležité informácie o platení online platobnou kartou.

Viac

ČO JE DRON?

V tomto článku nájdete základné informácie o dronech. Po prečítaní budete schopní jednoducho vybrať dron presne podľa vašich požiadaviek.

Viac

Ako vybrať dron

Vyberáte sebe alebo niekomu blízkemu dron? Neviete, ako správne vybrať zo širokej ponuky na trhu? Práve pre vás je určený tento článok.

Viac
1