10 % zľava na tipy na darčeky s kódom LETO10 = len do 1. júla. Vyberajte si »

Reklamácie, vrátenie tovaru a mimozáručný servis

Ajaj, niečo nie je v poriadku. Potrebujete vrátiť objednávku, uplatniť reklamáciu alebo mimozáručne opraviť svoj model? Žiadny strach. Vyberte požadovaný prípad a my vás prevedieme celou evidenciou. Urobíme všetko pre to, aby pre vás bolo vyriešenie prípadu čo najjednoduchšie a najrýchlejšie.

V priebehu evidencie prípadu vám ponúkneme možnosť jednoduchšej dopravy tovaru do nášho servisu kuriérom PPL. Pokiaľ sa rozhodnete zaistiť dodanie tovaru vlastnou dopravou, zašlite zásielku na nasledujúcu adresu. Na tejto adrese môžete tovar zároveň osobne vrátiť, reklamovať alebo odovzdať na mimozáručný servis.

Evidencia prípadu

Adresa na zasielanie tovaru:

RCprofi s.r.o., Topol 31, 537 01, Chrudim, tel.: +421 222 205 101, e-mail: reklamace@rcprofi.sk.

Odporúčanie:

  • Tovar dôkladne zabaľte, aby nedošlo k poškodeniu obsahu balíka pri preprave. Za prípadné poškodenie tovaru pri preprave nenesieme zodpovednosť.
  • Zásielku označte číslom prípadu. Po zaevidovaní prípadu vám dorazí potvrdenie s číslom prípadu na vašu e-mailovú adresu.
  • Nezasielajte tovar na dobierku.
  • Zasielajte tovar vrátane všetkého príslušenstva, ako je vysielač, akumulátor, nabíjačka a pod. V opačnom prípade nie je možné reklamáciu prijať.
  • Pred odoslaním model vždy vypnite a vypojte akumulátor, pokiaľ to konštrukcia modelu umožňuje.

Zodpovedná osoba: Michaela Červenková, tel.: +421 222 205 101, e-mail: cervenkova@rcprofi.sk.

Právne informácie týkajúce sa reklamácií nájdete v Obchodných podmienkach.

Prečo nakupovať u RCprofi