I viac ako 30 % zľava na 600 RC modelov a príslušenstvo

M1A1 Abrams patinovaný

M1A1 Abrams patinovaný

1:16, 2.4 GHz, 100% poskladaný, plne funkčný s air-soft kanónom Celý popis »
Značka: Hobby engine Kód produktu: PM-HEM0711
Zodpovednosť za vady: 2 roky EAN: 4897007297115
208,61 € s DPH
nie je skladom
RC model M1A1 Abrams s elektrickým pohonom verne napodobňuje väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred aj vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred aj vzad. Nechýba čisto tanková "vychytávka" - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Realistický prejav tanku je zvýraznený zvukovou simuláciou chodu motoru, guľometnej streľby i streľby z kanónu. Nechýbajú samozrejme ani funkčné svetlá. Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže a mierenie dela (klesanie a zdvíhanie hlavne).

A nie len to - model naozaj strieľa! Jeho kanón nie je iba imitácia, ale je to vzduchové delo strieľajúce plastové 6 mm air-soft guličky. Zásobník sa nachádza vo veži, pod odsúvacou krytkou pri koreni delovej hlavne. Výstrel 120 mm dela je samozrejme sprevádzaný poriadnym spätným rázom, ktorý tankom pekne trhne vzad.

Vysielačka s frekvenciou 2,4 GHz dodávaná s modelom má dva pákové ovládače ovládajúce pohyb modelu podobne ako v skutočnom tanku: súčasným vychýlením vpred ide tank priamo vpred, súčasným vychýlením vzad tank cúva. Ak napr. ľavú páku vychýlite vpred a pravú ponecháte v neutrále, tank zatáča doprava (ľavý pás sa pohybuje rýchlejšie). Ak vychýlite jednu páku vpred a druhú vzad, tank sa vďaka protibežnému pohybu pásov otáča na mieste. Ďalšie funkcie sú ovládané tlačítkami na hornej strane vysielačky - vďaka tomu môžete "bojovú činnosť" ovládať aj za jazdy; palcami ovládate páky, ukazovákmi ovládate vežu a kanón. Dve tlačítka ovládajú otáčanie veže vpravo alebo vľavo (v uhle max. 720°), dve ďalšie ovládajú mierenie kanónu (pohyb hlavne je sprevádzaný zvukom guľometnej streľby) a piatym sa odpaľuje kanón.

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásmu 2,4 GHz. Vďaka tomu už nemusíte riešiť problémy s obmedzeným počtom prevádzkových frekvencií a do boja sa môže súčasne zapojiť väčšie množstvo tankov.

Vysielačka je napájaná šiestimi tužkovými (AA) baterkami (nie sú súčasťou balenia), model je napájaný zo štandardnej šesťčlánkovej sady 7,2 NiCd 800 mAh (tužkové články) dodávané s modelom spolu so sieťovou nabíjačkou.

Model je určený k jazde v miestnosti, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkovisko) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce.

Pozor! Zvláštne upozornenia:
 • Zaobchádzanie s air-soft zbraňou vyžaduje špeciálnu opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých zásad pre ich používanie.
 • Model nesmie byť samostatne ovládaný osobami mladšími ako 14 rokov bez dozoru dospelej osoby.
 • Proti náhodnému výstrelu je model zaistený poistkou v priestore pre muníciu a ochrannou krytkou hlavne (okrem samotnej streľby musí byť neustále nasadená!), tesne pred výstrelom je činnosť dela signalizovaná rozsvietením červenej LEDky umiestnenej na veži vedľa dela.
 • VŠETKY osoby prítomné pri streľbe musia mať stále nasadené ochranné okuliare pre air-soft strelcov.
 • Je zakázané mieriť a strieľať na osoby alebo zvieratá.
 • Nikdy sa nedívajte do ústia hlavne - delo môže v dôsledku náhodného rušenia vonkajším signálom samovoľne vystreliť.
 • Všetku manipuláciu s modelom vykonávajte s nasadenou ochrannou krytkou hlavne, vypínačom streľby vo veži vypnutým do polohy OFF a vyprázdneným zásobníkom.
 • Po streľbe môže zostať gulička nabitá v mechanizme dela, aj keď nie je pohľadom do zásobníku vidieť. Po vysypaní zásobníku preto vždy vypáľte MIERENÚ RANU ISTOTY - mierený výstrel naprázdno, pre istotu.
Všechny tanky firmy Hobby Engine používají pro vystřelování projektilů mechanický pružinový mechanismus s napínací silou menší než 150 N. Nejsou tedy střelnou zbraní ve smyslu Zákona o střelných zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a nevztahují se na ně omezení daná tímto zákonem a souvisejícími předpisy.


Technické parametre:

 • rozmery: 63,5 x 22 x 23 cm (dĺžka x výška x šírka)
 • dostrel: až 25 metrov
 • kapacita dobíjacieho akumulátora: 800 mAh 7,2 V
 • možnosť prevádzky viacerých modelov súčasne
Obsah balenia:

 • tank
 • ovládač
 • pohonný akumulátor 7,2 V
 • sieťová nabíjačka
 • 1 balenie BB guličiek
 • manuál

Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
52 483 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Zákazníci sa pozreli tiež na


Prečo nakupovať u RCprofi