G3 RAY Li-Pol 450 mAh/7,4 30/60 C Air pack 3,3 Wh

G3 RAY Li-Pol 450 mAh/7,4 30/60 C Air pack 3,3 Wh

Značka: RAY Kód produktu: PD-3EB5104
Záruka: 2 roky EAN: 8595241350738
6,76 € s DPH
nie je skladom

Tretia generácia akumulátorov RAY zachováva prednosti obľúbených súprav druhej generácie: maximálny vybíjací prúd 30 C, možnosť rýchleho nabíjania 2 C, škálu kapacít (350-3250 mAh) spoľahlivo pokrývajúce potreby rekreačného modelára a výbornú dlhodobú životnosť. Vďaka technickému pokroku a rastúcej obľube akumulátorov RAY sa podarilo znížiť výrobné náklady, takže súpravy tretej generácie G3 vám teraz môžeme ponúknuť za výhodnejšie ceny, než tomu bolo kedykoľvek predtým! Nové akumulátory sú tiež spravidla trochu menšie a ľahšie, než súpravy druhej generácie.

Lithiumpolymerové akumulátory RAY G3 s prúdovou zaťažiteľnosťou max. 30 C sú určené pre bežné aplikácie v rekreačných aj športových modeloch lietadiel pre klasickú aj 3D akrobaciu. Vysoká prúdová zaťažiteľnosť zaručuje maximálne využitie výkonu motora a dovoľuje aj pomerne razantný štýl lietania pri zachovaní veľmi dobrej dlhodobej životnosti.

Akumulátory RAY G3 nenabíjajte prúdom väčším ako 2 C, pre normálnu prevádzku odporúčame požívať prúdy v rozmedzí 1-2 C. Odporúčame používať balancér pri každom nabíjaní. Akumulátory RAY G3 nevyžadujú úvodné formovanie, ale ak chcete súpravy nabíjať prúdom väčším ako 1 C, odporúčame pre prvé tri nabíjacie cykly neprekročiť prúd 1 C. Pred nabíjaním nie je treba vybíjať - napr. môžete bezpečne nabíjať akumulátory vybité na 50%.

Súprava je dodávaná v prevedení  "Air Pack" určenom predovšetkým pre pohon modelov lietadiel a vrtuľníkov. Je opatrená silikónovými silovými (nabíjacími) káblami s prierezom dimenzovaným s ohľadom na predpokladané prúdové zaťaženie (bez konektorov). Servisný konektor je štandardného typu systému JST-EH - oproti konektorom systému PolyQuest skôr používaných u súprav RAY a RAY Gold sú rozmerovo menšie a ľahšie (čo obzvlášť ocenia užívatelia súprav malých kapacít), majú jednoduchšie zapojenie vývodov a dokonca je možné ich zapájať priamo do zásuviek balancéra na nabíjacích RAYTRONIC (ale tiež Robbe a Graupner) bez použitia akéhokoľvek adaptéru.

Kapacita [mAh]450
Napätie [V]7.4
Nabíjací prúd [mA]450 - 900
Max. nabíjací prúd [mA]900
Vybíjací prúd [A]13.5
Max. vybíjací prúd [A]27
Dĺžka [mm]58
Šírka [mm]32
Výška [mm]10
Hmotnosť [g]33

Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
25 550 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Zákazníci sa pozreli tiež na