RC auto VRX Coyote PRO 4x4 80 Km/h

Doprava zadarmo

RC auto VRX Coyote PRO 4x4 80 Km/h

Parádne RC auto na diaľkové ovládanie. Striedavý motor Pohon 4x4. Rýchlosť 80 km/h Celý popis »
Značka: VRX Kód produktu: SM-17057
Záruka: 2 roky
299,97 € s DPH
nie je skladom

Terénny RC model auta, RC auto na diaľkové ovládanie Coyote PRO - so striedavým motorom, RC auto na diaľkové ovládanie Coyote EBL je model s pohonom všetkých 4 kolies, frekvenciou 2.4 GHz, širokým rázvorom a elektro striedavým motorom, s ktorým je možné dosiahnuť rýchlosť až 80 km/h. Auto Coyote výrobcu VRX Racing je elektrickým modelom s SUV karosériou v mierke 1:10 s pohonom 4WD. Režimy oceľového diferenciálu, programovateľný obojsmerný regulátor otáčok, alebo silné servo zatáčanie je niekoľko vlastností, ktoré ho odlišujú od konkurencie.
Veľkou výhodou tohto modelu je rádiová frekvencia 2.4 GHz, môžete tak bez obáv pretekať proti viacerým vodičom bez toho aby dochádzalo k prekrývaniu signálov. Moderný 4WD systém pohonu rack, vďaka posuvnému chráni proti nadmernému opotrebeniu. Zariadená prevodovka na dosiahnutie nižšieho ťažiska. Rozšírené a prepracované trojuholníkové ramená. Predstavený nastaviteľný rázvor na nábojoch. Systém riadenia s hnacím kardanovým hriadeľom. Tuhosť podvozku dosiahnutá zvýšenou hornou doskou. Konštrukcia navrhnutá takým spôsobom, aby bol uľahčený servis a úprava modelu. Striedavý motor a LIPO akumulátor Coyote je autom, ktoré už na prvý pohľad ukazuje, že niečo v sebe má.
Výsledok modelu čerpá z populárnych SUV, alebo zo športovo priestranných/úžitkových vozov, jednoducho áut, ktoré kombinujú vlastnosti osobných vozidiel s off-roadmi, tým je dosiahnutá jazdná dynamika, o niečo vyššia prejazdnosť terénom a vysoká kvalita. Coyote tak zostáva príjemným modelom k riadeniu a je tak vhodný aj pre začínajúcich modelárov.

Konštrukcia typu SUV umožňuje vyvinúť vysokú rýchlosť ako na asfalte, tak následne v teréne, môžete sa tak vydať takmer cez akýkoľvek povrch. Pretože auto disponuje širokým rázvorom a veľkými kolesami s rozmermi 104x43 mm, je zaručená stabilita v zákrutách s dostatkom miesta. Pre väčšiu účinnosť v teréne, ale aj pre lepšie držanie stopy v zákrutách bol zvolený moderný pohon všetkých 4 kolies, s ktorým bude prejazd cez hrbole oveľa jednoduchší. Aby navyše model zodpovedal modelárovým potrebám je možné nastaviť jeho zavesenie. Pre spoľahlivosť prevádzky modelu bol zvolený diferenciál s kovovými prevodmi. Niektoré diely sú vyrobené z pružného plastu, ten chráni pred nárazmi a zlomením niektorého z komponentov. Na ovládanie modelu sa používa moderný pištoľový diaľkový ovládač s frekvenciou 2.4 GHz, model prostredníctvom neho má dlhší dosah a stabilnejšie frekvenciu. Coyote je elektrický modelom, môžete si s ním tak zajazdiť aj doma, keď práve nebudete môcť von. Predstavovaný RC model Coyote PRO pracujúci na frekvencii 2.4 GHz je dodávaný ako RTR model, je pripravený na prevádzku hneď po vybalení zo škatele, súčasťou balenia je všetko potrebné, dokúpiť je potrebné 8xAA batérie, obvyklé tužkové do diaľkového ovládania, ktoré možno zakúpiť v našom obchode.

Technické parametre:

 • Mierka: 1:10
 • Dĺžka: 520 mm
 • Šírka: 290 mm
 • Výška: 145 mm
 • Rázvor: 320 mm
 • Kolesá: 104x43 mm
 • ESC: 45A (7.4-11.1 Li Po)
 • Batéria: LiPo 7.4V 3250mAh
 • Rýchlosť až 80 km/h
 • Pomer: 8.3:1
 • Dosah: 350 m
 • Pohon všetkých 4 kolies (4WD)
 • Rádio: Pištoľové diaľkové ovládanie o frekvencii 2.4 Ghz

Obsah balenia:

 • RC model auta Coyote PRO
 • Diaľkové ovládanie
 • Akumulátor do RC auta
 • Nabíjačka

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 7:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na