RC dron Blade 350 QX3 RTF Mód 2/4

RC dron Blade 350 QX3 RTF Mód 2/4

46,5 cm, 2,4 GHz, 6 kanálová multikoptéra, možnosť pripojenia GoPro Celý popis »
Značka: Blade Kód produktu: AM-BLH8100EU2
Záruka: 2 roky EAN: 0605482057315
373,10 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavenú kvadrokoptéru Blade 350 QX3, vysielač Spektrum DX4 v móde 2 (výškovka a krídelká na pravej ruke) alebo 4 (výškovka a smerovka na pravej ruke), LiPol akumulátor 11.1 V 3000 mAh, E-Flite DC Li-Po nabíjač so sieťovým adaptérom, 4 AA batérie do vysielača, USB kábel pre prepojenie kamery a počítača, USB-Interface pre programovanie. Súprava náhradných vrtúľ a podrobný návod na použitie v češtine, alebo slovenčine.

Charakteristika

Nová verzia kvadrokoptéry Blade 350 QX3 RTF s novou karosériou, novou presnejšou anténou GPS na výsuvnom stožiary, pokročilé SAFE funkcie. LiPol batéria 3000 mAh s nabíjačkou, vysielač DX4. Možnosť montáže kamery s 3-osím gimbalom alebo kamery GoPro. Držiak so silentblokmi je v balení.

Kvadrokoptéra Blade 350 QX3 je určená pre zhotovovanie fotografií alebo videa, tomu je podriadené aj vybavenie setu. V sete je obsiahnuté všetko, čo potrebujete k prevádzke vrátane nabíjačky na 12 V (napr. do autozásuvky) a sieťovým zdrojom pre napájanie nabíjačky zo siete. Vďaka nadčasovej technológii SAFE má kvadrokoptéra vynikajúce letové vlastnosti a voliteľné režimy letu. Vonku môžete lietať s GPS, vo vnútri budov alebo hál bez GPS.

K novinkám v konštrukcii Blade 350 QX3 patrí montáž antény GPS, ktorá je umiestnená vo výsuvnom stožiare nad chrbtom trupu, čím sa dostáva do miesta najvyššej účinnosti príjmu signálu GPS. Nová je aj kapota a podvozkové nohy.

K dispozícii je nová aplikácia pre počítače, v ktorej môžete prehrať firmware v kvadrokoptére, vykonávať jednoduchú diagnostiku a kalibráciu senzorov, zisťovať kvalitu signálu z GPS satelitov a pod. Programovací kábel do USB portu je obsahom balenia. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie zadarmo tu: http://www.bladehelis.com/ProdInfo/Files/350_QX_PC_Interface.zip. Aplikácia je pre operačné systémy Mac a Windows. Ak máte Windows 7 alebo 8, musíte aplikáciu inštalovať ako správca, pretože súčasťou inštalácie sú aj ovládače pre prepojovací kábel do USB portu.

Letové módy
  • Smart Mód je vhodný pre zhotovovanie dynamického videa. Kvadrokoptéra vykonáva rýchlejšie a napriek tomu plynulé pohyby, ovládačom plynu sa nastavuje rýchlosť klesania a stúpania. Neutrálna poloha plynovej páky znamená, že kvadrokoptéra si udržuje svoju výšku. V prípade aktivovanej GPS je k dispozícii relatívne riadenie - kvadrokoptéra poletí tam, kam chcete bez ohľadu na jej natočenia.
  • AP Mód ponúka veľmi plynulý pohyb kvadrokoptéry a je teda vhodný pre statické videá alebo fotky. Kvadrokoptéra vykonáva veľmi plynulé pohyby, ovládačom plynu sa nastavuje rýchlosť klesania a stúpania. Neutrálna poloha plynovej páky znamená, že kvadrokoptéra si udržuje svoju aktuálnu výšku. V prípade aktivovanej GPS je k dispozícii relatívne riadenie - kvadrokoptéra poletí tam, kam chcete bez ohľadu na jej natočenia.
  • Návrat domov je funkcia, kedy sa kvadrokoptéra automaticky vráti späť na miesto štartu a pristane. Kvadrokoptéra sama pristane na mieste jej vzletu. Návrat domov môžete kedykoľvek prerušiť a pokračovať naďalej v lete. Ak nie je aktívny GPS, kvadrokoptéra pristane v mieste, kde sa momentálne nachádza.
  • Stability Mód je režim, pri ktorom sa kvadrokoptéra riadi ako klasický vrtuľník. Páka plynu zodpovedá ťahu motorov. Povolené sú stredné náklony. Riadenie v Stability móde je pre RC modelárov prirodzenejšie, je z princípu rovnaké ako je riadenie vrtuľníkov alebo kvadrokoptér.
  • Acrobatic Mód je určený výhradne pre skúsených pilotov. Náklony kvadrokoptéry nie sú nijako obmedzené, v tomto režime umožňuje kvadrokoptéra vykonávať akrobaciu (premety, ...).

 

Samozrejmosťou je funkcia Safe Circle, ktorá zamedzí tomu, aby sa kvadrokoptéra pohybovala nad miestom, v ktorom sa očakáva poloha pilota. Letovej módy sú určené výchylkou na 5. kanály vysielača. V RTF setu sú k dispozícii iba prvé 3 letové módy (Smart, AP a Návrat domov), všetkých 5 letových módov je k dispozícii iba pri použití programovateľných vysielačov Spektrum (DX6 a vyššie). Pomocou 6. kanála sa aktivuje riadenie náklonu kamery ovládačom plynu - pákou plynu tak môžete za letu zmeniť náklon kamery.

Možnosti aplikácie pre PC - prepojovací kábel do USB portu je obsahom balenia
  • Technické informácie: Aktuálne namerané hodnoty zrýchlenia a natočenie, hodnota poskytovaná kompasom, diagnostika modelu
  • Kalibrácia: Kalibrácia akcelerometra, gyroskopu a kompasu, kalibrácia vysielača DX4e (má zmysel len v prípade RTF sete) a kalibrácia závesu kamery (len v prípade, že je model vybavený stabilizačným závesom)
  • GPS: Počet družíc, kvalita signálu SNR, aktuálne GPS súradnice
  • Prehranie firmware kvadrokoptéry, kontrola napätia akumulátora
  • Nastavenie max. povolenej vzdialenosti kvadrokoptéry od miesta štartu, resp. maximálnej letovej výšky. Predvolené nastavenie je vzdialenosť 100 m, resp. výška 100 m.

Odporúčame kúpiť

Odporúčame kúpiť náhradný pohonný akumulátor, viď doporučené príslušenstvo.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na