I viac ako 30 % zľava na 600 RC modelov a príslušenstvo. Vyberajte si »

RC plachetnica FORCE 60

Doprava zadarmo

RC plachetnica FORCE 60

Dĺžka 660 mm, katamaran, RTR set so 4-kanálovou 2.4GHz súpravou Celý popis »
Značka: Joysway Kód produktu: PM-4ST308806
Zodpovednosť za vady: 2 roky EAN: 6949762280197
219,56 € s DPH
nie je skladom
Force 60 je už dospelý model plachetnice - katamaránu, s ktorým si výborne zajazdíte na každej len trochu väčšej vodnej ploche. Vďaka prijateľným rozmerom a ľahko odnímateľnému sťažňu a kýlu je to jednoducho prepravovateľný verný spoločník na víkendové výpravy alebo dovolenku pri vode. Stačia len štyri tužkové alkalické batérie alebo akumulátory do vysielača, ďalšie štyri pre prijímač, upevniť sťažeň, kýly, kormidlá, plachty a môžete vyraziť. Force 60 je totiž dodávaný ako predmontovaná plachetnica s nainštalovanou elektronikou a štvorkanálovým proporcionálnym vysielačom na frekvencii 2.4 GHz.

Trupy lode sú plastové s uhlíkovým pozdĺžnikom, ku ktorému sa upevňuje sťažeň a plachty. Jednoduchý prístup k priestoru pre prijímačové akumulátory a k servám s prijímačom zaručujú odnímateľné krytky.

Sťažeň je z uhlíkovej trubky rovnako ako rahná, plachty sú vyrobené z pevnej syntetickej tkaniny odolnej proti roztrhnutiu, cípy plachiet sú zosilnené nalepenou plastovou fóliou. Nepohyblivé lanovie (zo super pevných nití Dyneema) s bežnými napínačmi umožňuje nastavovať polohu sťažňa v širokom rozmedzí. S modelom sú dodávané dve vratiplachty - s väčšou plochou pre normálne podmienky a s menšou plochou pre silný vietor. Tomu je prispôsobený aj sťažeň, podľa použitej plachty sa montuje dlhšia alebo kratšia čnelka.

Palubnú elektroniku napájajú štyri tužkové akumulátory alebo alkalické batérie. Ak použijete kvalitné NiMH akumulátory s nízkym samovybíjaním ako sú naše RAY Long 2000 mAh alebo Sanyo Eneloop 2000 mAh, máte k dispozícii zdroj pre niekoľko hodín plavby.

Štvorkanálový vysielač (používajú sa 2 kanály) je vybavený digitálnymi trimami (so zvukovou signalizáciou polohy) a prepínačmi zmyslov výchyliek, takže umožňuje jednoduché nastavenie a pohodlné riadenie modelu. Prijímač je umiestnený vo vodotesnom puzdre. Pre ovládanie lode je namontované servo pre kormidlo a špeciálne silné navijákové servo pre ovládanie plachiet.

Výučbu plachtenia vám uľahčí návod s obrázkovým sprievodcom vysvetľujúcim manévrovanie lode pri plavbe po vetre i proti nemu. Slová ako vratiplachta, kosatka, halsa, križovanie a pod. už pre vás nebudú žiadnym tajomstvom!

Spolu s loďou je dodávaný preglejkový stojan, ktorý poslúži pri príprave lode na plavbu a v časoch mimo jachtársku sezónu vám umožní premeniť Force 60 v elegantný bytový doplnok.

RC set obsahuje: hotový model plachetnice s osadenou palubnou elektronikou, štvorkanálový vysielač 2.4 GHz, stojan a návod na obsluhu.

Dĺžka [mm]661
Šírka [mm]400
Výška [mm]1117 - 972
Výška sťažňa [mm]832 - 687
Plocha plachiet [dm2]16.7 - 19.2
Plocha kosatky [dm2]4.6
Plocha vratiplachty [dm2]12.1 - 14.6
Hmotnosť [g]1350
Ovládané funkcieLK,NP
Stavebná náročnosťS1
Náročnosť pilotážeP1,P2


Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
52 483 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Zákazníci sa pozreli tiež na


Prečo nakupovať u RCprofi