Richardson remorkér 560mm, RC set 2,4GHz

Doprava zadarmo

Richardson remorkér 560mm, RC set 2,4GHz

Prístavný remorkér (560 mm) s plastovým trupom s 2 motormi radu 280. Úplne hotový model s dvojkanálovou proporcionálnou RC súpravou 2,4 GHz, elektronickým regulátorom otáčok, 7,2 V NiMH aku a nabíjačkou. Celý popis »
Značka: Hobby engine Kód produktu: PM-HEM0721
Záruka: 2 roky EAN: 4897007297214
200,58 € s DPH
nie je skladom

Maketa prístavného remorkéra v mierke 1:36 pre rekreačné jazdenie s celou škálou maketových funkcií - zvukový modul dodáva realistický zvuk hmlovej sirény, diaľkovo je ovládané osvetlenie. Tú pravú mieru realizmu dodáva generátor dymu zásobujúci oba komíny/výfuky prúžkami dymu. Model je dodávaný ako RC set z 99,8% hotový - pre jeho dokončenie je ešte nutné na boky lodi zavesiť pneumatiky slúžiace ako nárazníky a nasadiť sťažeň s anténami. Príprava na plavbu zahŕňa nabitie pohonného akumulátora, vloženie batérií alebo akumulátorov do vysielača a doplnenie dymovej zmesi do generátora dymu (cca 5-6 kvapiek pre jednu plavbu).

Model je poháňaný dvoma jednosmernými motormi radu 280 pohybujúceho dve kovové trojlisté lodné skrutky uložené v prstencoch. Smer jazdy je ovládaný dvojicou kormidiel umiestnených bezprostredne za lodnými skrutkami. Ovládanie zaisťuje vysielač 2,4 GHz. Ovládanie kormidiel i otáčok motora (pomocou obojsmerného regulátora) je plne proporcionálne, dosah RC súpravy je cca 120 m. Pomocou vysielača môžete ešte zapínať a vypínať pozičné svetlá, pátrací reflektor, osvetlenie kapitánskeho mostíka, osvetlenie zadnej paluby a spúšťať sirénu.

Prístup k akumulátorom a elektronike získate po sňatí nadstavby; prístup k motoru a servu kormidla zaisťuje odnímateľný kryt v zadnej časti paluby.

Pre pohon je s modelom dodávaná šesťčlánková akumulátorová súprava NiMH 7,2 V / 800 mAh (vystačí až na 20 minút plavby). K jej nabíjaniu je s modelom dodávaný sieťový nabíjač 200 mA. Pre napájanie vysielača budete potrebovať šesť tužkových batérií alebo akumulátorov (nie sú súčasťou RC setu).

RC set obsahuje: hotový model pripravený k plavbe, maketové doplnky, vysielač 2,4 MHz, pohonný akumulátor 7,2 V / 800 mAh, sieťový nabíjač pre pohonný akumulátor, plastový stojan a podrobný návod na obsluhu.

Dĺžka [mm]560
Šírka [mm]195
Výška [mm]420
Stavebná náročnosťS0
Náročnosť pilotážeP1

Potrebujete poradiť?

Jakub Harenčák
Ozvite sa mi...
Jakub Harenčák
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.