Bburago Signature Ferrari SF71-H 1:43 #5 Vettel

Bburago Signature Ferrari SF71-H 1:43 #5 Vettel

Kovový model Bburago séria Signaure 18-36808 Ferrari SF71-H #5 Vettel v mierke 1 : 43 nielen pre zberateľov. Formula 1 v detailnom vyhotovení za prívetivú cenu. Dĺžka modelu je približne 11 cm. Celý popis »
Značka: Bburago Kód produktu: AM-BB18-36808V
Záruka: 2 roky EAN: 4893993368082
25,00 € s DPH
nie je skladom

Charakteristika

Kovový model Bburago séria Signaure 18-36808 Ferrari SF71-H #5 Vettel v mierke 1 : 43 nielen pre zberateľov. Formula 1 v detailnom vyhotovení za prívetivú cenu. Dĺžka modelu je približne 11 cm.

Charakteristika

Zbierate kovové modely formúl? Alebo len chcete urobiť radosť svojmu synčekovi alebo známym? Kovové modely áut Bburago sú na tieto účely priamo robené!

Kovový model Ferrari SF71H v mierke 1 : 43 je dodávaný v priehľadnej plastovej škatuľke. Farba modelu je červená, pilot #5 Sebastian Vettel.

Kovové modely F1 značky Bburago patria medzi najobľúbenejšie na trhu, a to nielen vďaka peknému vyhotoveniu, ale aj prívetivej cene. Karoséria modelov je vyrobená z liateho kovu, ktorý je kombinovaný plastovými dielmi. Model obsahuje veľké množstvo detailov a získa si vás jedinečným detailným vyhotovením.

Informácie o predlohe

Za volantom červeného vozidla z Maranella bude jazdec stajne – teda Sebastian Vettel. Vývoj nového modelu SF71H tak spočíval v rozvíjaní silných stránok a potláčaní nedostatkov z uplynulej sezóny. Úpravou rozloženia hmotnosti a predĺženia rázvoru má aj isté výhody z hľadiska aerodynamiky. Nové predné krídlo vylepšuje úzka štrbina vo vnútornej časti hlavného profilu. Štrbiny medzi krídlovými profilmi pomáhajú udržiavať prúdenie aj pri veľmi vysokých nábehových uhloch. Nosníky predného krídla boli predĺžené a podľa vzoru McLarenu z posledných dvoch sezón boli vybavené dvojicou štrbín. Ferrari zožalo značný úspech so svojím inovatívnym konceptom bočníc. Vonkajší kryt spätných zrkadiel je otvorený a maskuje ich skutočný tvar. Ten má v skutočnosti formu krídelka, ktoré podľa všetkého smeruje vzduch priamo do horného otvoru bočnice. Motor s objemom 1,6 l V6 Turbo Hybrid, hmotnosť je 733 kg, výkon 670+ kW a maximálna rýchlosť 360 kph/223+ mph.

Séria Bburago Signature

Bburago Signature je označenie najvyššej kvality vyhotovenia modelu do najpodrobnejších detailov. Je kladený dôraz na špičkovú kvalitu nástreku farby, detailné vyhotovenia makety motora, maketové vyhotovenie kolies, vysokodetailné šasi a výfukové potrubie a krásne vyhotovený interiér. To všetko podčiarkuje výnimočný luxusný zberateľský obal.

Kľúčové vlastnosti
  • Karoséria je vyrobená z liateho kovu.
  • Karoséria je potlačená tampónovou tlačou kvalitnou farbou.
  • Detailné vyhotovenie.
  • Predlohou sú skutočné monoposty z pretekov F1.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
52 483 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Prečo nakupovať u RCprofi