Poradňa

V tejto sekcii nájdete užitočné informácie o RC modeloch a prevádzke e-shopu www.RCprofi.sk. V záložke „časté dotazy“ sú zobrazené najčastejšie otázky Vás zákazníkov. Je veľmi pravdepodobné, že na dotaz, na ktorý sa chcete spýtať, sa pýtal už niekto pred Vami. Do sekcie „technický poradca“ vkladáme krátke články o RC modeloch a všetko s tým súvisiacim (správny výber RC modelu, nabíjanie a skladovanie akumulátorov, prevádzka RC modelov, testovanie noviniek, atď.). Ak by ste nenašli potrebné informácie ani v jednej z týchto dvoch sekcii, využite záložku „potrebujem poradiť“ a pomocou kontaktného formuláru nám zašlite Váš dotaz. Odpovieme Vám obratom.

  • Akým spôsobom je možné zaplatiť za RC modely? Na dobierku - platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí tovaru od kuriéra PPL Prevodom - platba vopred na náš účet, zásielka bude odoslaná až po pripísaní čiastky na náš účet Platobnou kartou online - využitie platobnej brány GoPay.
  • Za ako dlho mi bude doručený RC model, keď ho dnes objednám? Ak tovar objednáte do 12:00 hod. A zároveň bude pri modeli uvedená dostupnosť "na sklade", bude Vaša zásielka odoslaná ešte ten istý deň a nasledujúci deň bude model doručovaný. V prípade objednávky po 12:00 hod. Bude model odoslaný nasledujúci deň a potom doručený do 24 hodín od odovzdania kuriérskej spoločnosti PPL.
  • Aké sú možnosti dopravy? Kuriérska spoločnosť PPL nebo Odberné miesta Zásilkovna.cz.
  • Vykonávate servis? Servis (ako záručný, tak pozáručný) vykonávame iba pre RC modely zakúpené v našom obchode.
  • Zasielate tiež do Českej republiky? Áno, zasielame. Stačí navštíviť náš český e-shop www.RCprofi.cz.
  • Akým spôsobom postupovať pri reklamácii tovaru? Všetky informácie nájdete v našich obchodných podmienkach - bod 6.
  • Čo musím dokúpiť, aby model fungoval? U všetkých produktov je uvedený obsah balenia, kde nájdete, čo je potrebné dokúpiť. U väčšiny modelov (RTR a RTF) stačí dokúpiť batérie do vysielača a model je pripravený na použitie. Množstvo a typ batérií do vysielača je uvedený v popise pri modeli.
  • Sú k dispozícii diely k modelom? K väčšine modelov máme kompletný sortiment náhradných dielov. Ak diely nenájdete na e-shope, kontaktujte nás s Vašou požiadavkou a my sa pokúsime pre Vás tento diel čo najrýchlejšie zohnať.
  • Som začiatočník a modelom na diaľkové ovládanie príliš nerozumiem, môžete mi poradiť s výberom? Veľmi radi Vám budeme nápomocní so správnym výberom RC modelu. Pre jednoduchšiu a rýchlejšiu komunikáciu použite záložku tu v poradni - "Potrebujem poradiť". Stačí napísať Vaše požiadavky - o aký typ modelu máte záujem, pre koho je určený (dieťa x dospelý, začiatočník x pokročilý), cenový limit a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať s možným výberom. Ak si chcete určité informácie o modeloch naštudovať sami, môžete tiež využiť články tu v poradni v záložke "Technický poradca".