RC auto Traxxas Nitro Revo

RC auto Traxxas Nitro Revo

Traxxas Revo 3.3 Monster Truck 4WD je najväčší, najťažší a najuniverzálnejší Monster od Traxxas. Je vybavený výkonným pretekárskym motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom a najnovšou RC súpravou Traxxas TQi s nainštalovaným BlueTooth modulom. Model dosahuje rýchlosť až 70 km/hod! Celý popis »
Značka: Traxxas Kód produktu: AM-TRA53097-1
Záruka: 2 roky EAN: 0020334530936
597,00 € s DPH
nie je skladom
Charakteristika:

Traxxas Revo 3.3 Monster Truck 4WD je najväčší, najťažší a najuniverzálnejší Monster od Traxxas. Je vybavený výkonným pretekárskym motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je zo 4 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Obrie pneumatiky s priemerom 160 mm poskytujú maximálnu priľnavosť v teréne. Auto má veľkú svetlú výšku, vďaka ktorej možno ľahko prechádzať aj tie najväčšie nerovnosti. Skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru. Dosahuje rýchlosť až 70 km/hod!

To, čím tento Monster vyniká, je unikátna 3D tvarovaná hliníková konštrukcia podvozku, ktorá v priereze tvorí nosník. Preto je tu zachovaná tuhosť, pevnosť a nízka hmotnosť. Neuveriteľný uhol kývania ramien náprav je možný len vďaka pokročilému nastaveniu geometrie Revo náprav a pozdĺžnemu uloženie tlmičov na podvozku. Tlmiče sú tak chránené pred nárazmi a poškodením. Prejazd aj ťažkým terénom pri vysokej rýchlosti nerobí autu žiadny problém a zvláda ho úplne bravúrne.

Vďaka dvom servám je riadenie výkonné a citlivé na ovládanie. Traxxas digitálne servá 207 s guľôčkovými ložiskami a vodotesným puzdrom pre maximálnu presnosť a spoľahlivosť. Obsahom balenia sú aj nabíjacie NiMH batérie pre prijímač a EZ-Start systém!

Prevodovka si spiatočkou OptiDrive®:
Iba Traxxas ponúka nekompromisnú revolučnú prevodovku so spiatočkou s plynulým a citlivým radením. Tajomstvo je v OptiDrive elektronickom Shift modulu na báze mikroprocesora, ktorý sníma rýchlosť vozidla a optimalizuje radenie vpred i vzad. Elektronické ovládanie tiež zabraňuje náhodnému radeniu rýchlostí, modul rýchlosť zaradí, až keď Revo 3,3 spomalí na bezpečnú rýchlosť.

Závodný motor TRX 3.3 je nainštalovaný na hliníkovom pevnostnom šasi, spúšťanie motora je pomocou systému EZ-Start, čo je integrovaný elektromotor s prevodovkou a elektronikou žeravenia a externá batéria s tlačidlom štartéra. Jednoduché a skvele funkčné. Väčšia kapacita vzduchového filtra dovolí jazdiť dlhšie bez nutného servisného zásahu. Dvojkomorový športový výfuk Resonator Maxx zvyšuje maximálne otáčky o viac než 10%.

RC súprava Traxxas TQi s BlueTooth:
Traxxas pre Vás pripravil úplne nový rad RC súprav s BlueTooth LE konektivitou pre RC modely áut. Pôvodne bolo možné RC vysielač vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Apple. Traxxas pokračuje vo vývoji ďalej a pripravil pre Vás RC vysielač so slotom pre bezdrôtový BlueTooth modul (obj. č. TRA6511). Vďaka tomu môžete k vysielači bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s BlueTooth rozhraním a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikácia TraxxasLinkpro zariadenie od Apple je k dispozícii zdarma na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach Google Play.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu a napätie batérie. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo používateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxas.


Vlastnosti:

 • Najnovšia RC súprava Traxxas TQi 2.4 GHz s telemetriou a nainštalovaným BlueTooth modulom
 • Batéria prijímača 1200mAh a batéria EZ-Start 1800mAh vrátane 2A nabíjača s automatikou na 12V s konektorom do autozásuvky
 • Kolesá Geode ™ s chrómovanými diskami a nalepenými pneumatikami 160 mm Maxx
 • Veľká kapacita palivovej nádrže 150ccm
 • Dve digitálne serva 2075 s vysokým krútiacim momentom s guľôčkovými ložiskami
 • Tlmiče s eloxovaným povrchom Teflon® GTR
 • Ložiská kolies a zosilnené nápravy
 • Prijímačová batéria 5 čl.1200mAh
 • Veľký dvojvrstvový vzduchový filter
 • Ladený dvojkomorový výfuk Maxx® Resonator ™
 • OptiDrive® riadenie
 • Závodné motor TRX 3.3 s elektrickým štartovacím systémom
 • Maximálna rýchlosť 70 km/hod
 • Nezávislé zavesenie Progressive 2 Rockers
 • EZ-Start® elektrický štartovací systém (vrátane batérie)

K dispozícii vo farebných prevedeniach modrá, sivá, červená, zelená (v prípade záujmu o konkrétnu farbu uveďte prosím pri objednaní do poznámky).


Obsah balenia:

 • Kompletne zostavený model RC auta Traxxas Nitro Revo 1:10 s nainštalovaným motorom Traxxas TRX 3.3, nainštalovaná dvojica serv riadenia predných kolies, servo plynu/brzdy, mini servo prevodovky
 • Štartér EZ Start 2 s batériou NiMH 6 článkov 7.2 V 1800 mAh
 • 2A nabíjač s automatikou na 12V s konektorom do autozásuvky
 • Nainštalované telemetrické senzory - teplota, napätie a otáčky
 • Najnovšie vysielač TQi 2.4 GHz s telemetriou a nainštalovaným BlueTooth modulom pre bezdrôtové spojenie so zariadením od Apple (iPhone, iPod, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...)
 • Batéria prijímača NiMH 5 článkov 6,0 V 1200 mAh (obj. č. TRA3036)
 • Konverzný kábel pre nabíjanie
 • Palivová nádobka 500 ml s tankovacou koncovkou
 • Súprava kľúčov na tlmiče, spojku, tyče riadenia, kľúč na matice kolies, kľúč na žeraviace sviečku, súprava imbus kľúčov
 • Súprava vahadiel a pružín pre vysoký zdvih kolies
 • Náhradní vzduchový filter a žeraviaca sviečka
 • Nabíjač pre prijímačovú batériu a batériu štartéra EZ Štart 2
 • Silikónový olej do tlmičov
 • Arch samolepiek
 • Český návod na použitie


Dodávané príslušenstvo:
Prijímačová batéria 5 čl.1200mAh, batéria pre EZ-Start 6 čl. 1500mAh, tankovacia fľaša, žeraviaca sviečka, vložka vzduchového filtra, kľúče a špeciálne náradie.

Odporúčané palivo:
Spaľovací motor Traxxas TRX 3.3 možno po zábehu prevádzkovať na palivo s obsahom nitrometánu od 10% do 33%. Pre bežné jazdenie odporúčame palivo s obsahom 16% - 20% nitrometánu podľa charakteru povrchu dráhy a závodu. Nižšie percento nitrometánu je vhodné pre preteky s On-road charakterom, pre Off-road preteky je lepšie palivo s vyšším obsahom nitrometánu. Nižšie percento nitrometánu tiež znamená jednoduchšie nastavenie motora a menšie opotrebenie motora. Vždy je však potrebné po skončení denného jazdenia aplikovať do motora olej pre konzerváciu motora, napr. od JETS (obj. č. JAR), ktorý ochráni kovové časti motora od korózie spôsobenej zvyškami nitrometánu a pravidelne aplikovať olej do vzduchového filtra, napr. od JETS (obj. č. JF1).

Odporúčame kúpiť:
K sprevádzkovaniu potrebujete 4 ks AA batérií do vysielača, palivo.

Príslušenstvo pre bežnú prevádzku:
Pre bežnú prevádzku RC auta Traxxas v každom prípade potrebujete lepidlo na skrutky, kvalitné lepidlo na pneumatiky a silikónový olej do tlmičov a súpravu imbus skrutkovačov. Z nášho sortimentu odporúčame cenovo dostupnú kompletnú súpravu od Dynamite Startup Tool pre autá TRAXXAS.

Lepidlom na skrutky sa pokvapká závit alebo hlavička skrutky, čím dôjde k jeho fixácii a vibrácie spôsobené jazdou nedovolia povoleniu skrutkového spoja. Lepidlo na skrutky má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jednoduché povolenie skrutkového spoja primeraným momentom, bez toho aby došlo k poškodeniu hlavy skrutky. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo, takto zalepená skrutka by mohlo byť nemožné vôbec povoliť! Z našej ponuky odporúčame stredne pevné lepidlo značky Fusion.

Občas je potrebné doplniť silikónový olej do tlmičov modelu. Bežnou prevádzkou dochádza len k nepatrným únikom silikónového oleja po piestniciach tlmiča. V prípade, že povrch piestníc tlmičov alebo stav tesnenia je v zlom stave, únik oleja môže byť veľký. Pre tieto prípady sa dodávajú tzv. opravné súpravy. V ponuke tuningových dielov sa dodávajú ku všetkým tlmičom piestnice s extrémne tvrdým povlakom TiN (nitrid titánu). Piestnice s povrchom TiN ľahko spoznáte podľa zlato-zelenej farby. Z našej ponuky silikónových olejov odporúčame silikónové oleje TLR, Traxxas, Medial Pro aj. - Viď odporúčané príslušenstvo.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 7:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na