RC auto Traxxas Nitro Slayer

RC auto Traxxas Nitro Slayer

Racing Short Course Truck Slayer Pro 4x4 je špičkový nástroj k víťazstvu. Vyniká výkonným závodným motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je z 3 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Má neuveriteľné zrýchlenie a skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru. Celý popis »
Značka: Traxxas Kód produktu: AM-TRA59074
Záruka: 2 roky EAN: 0020334590749
503,70 € s DPH
nie je skladom

Charakteristika

Racing Short Course Truck Slayer Pro 4x4 je špičkový nástroj k víťazstvu. Vyniká výkonným závodným motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je z 3 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Má neuveriteľné zrýchlenie a skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru.

Obsah balenia

Hotový kompletne zostavený model RC auta Traxxas Nitro Slash 4x4 1:10 s nainštalovaným spaľovacím motorom TRX 3.3, servom plynu/brzdy a jedným servom riadenia. Najnovšia RC súprava Traxxas TQ 2.4 GHz. Elektronický štartér EZ Start + 6 čl. Baterie NiMH 7.2 V 1500 mAh (obj. č. TRA2919) so sieťovým nabíjačom. Palivová fľaša 500 ml s tankovacou koncovkou, súprava imbus kľúčov, kľúč na žeraviacu sviečku, kľúč na matice kolies, kľúč na tehlice kolies . Arch samolepiek, český návod na použitie.

Charakteristika

Racing Short Course Truck Slayer Pro 4x4 je špičkový nástroj k víťazstvu. Je poháňaný výkonným pretekárskym motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je z 3 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Terénne pneumatiky poskytujú maximálnu priľnavosť v teréne, auto má veľkú svetlú výšku, ktorá mu nebráni prechádzať aj tie najväčšie nerovnosti. Slayer Pro má neuveriteľné zrýchlenie a skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru. Dosahuje rýchlosť až 80 km/hod!

Závodný motor TRX 3.3 je nainštalovaný na hliníkovom pevnostnom šasi, spúšťanie motora je pomocou systému EZ-Start, čo je integrovaný elektromotor s prevodovkou a elektronikou žeravenia a externá batéria s tlačidlom štartéra. Jednoduché a skvele funkčné. Väčšia kapacita vzduchového filtra dovolí jazdiť dlhšie bez nutného servisného zásahu. Dvojkomorový športový výfuk Resonator zvyšuje maximálne otáčky o viac než 10%.

Slayer Pre 4X4 má väčší rázvor podvozku, preto má auto zvýšenú stabilitu v náročných podmienkach, radikálne sa zvýšila rýchlosť v zákrutách. Extreme TRX ® 3.3je skvelý nástroj pre súťaže. Revo® Spec uzavreté diferenciály sú používané pre masívny nárast krútiaceho momentu a dlhodobý výkon. X-krúžky tlmičov dokážu udržať olej a nečistoty zvonku tlmičov a prakticky zaistiť bezúdržbovú prevádzka. Môžete stráviť viac času jazdenia s minimálnou údržbou. Vzhľadom na to, že tlmiče sú úplne uzavreté, môžu byť vyladené olejmi s rôznou viskozitou pre optimálne nastavenie auta pre danú trať. Slayer Pre 4X4 má maketovú karosériu BFGoodrich ® a pneumatiky Kumho.

EZ Start

Spustenie motora je pomocou systému EZ-Start, čo je integrovaný elektromotor s prevodovkou a elektronikou žeravenia a externá batéria s tlačidlom štartéra. Jednoduché a skvele funkčné.

Odporúčané palivo

Spaľovací motor Traxxas TRX 3.3 je možné po zábehu prevádzkovať na palivo s obsahom nitrometánu od 10% do 33%. Pre bežné jazdenie odporúčame palivo s obsahom 16% - 20% nitrometánu podľa charakteru povrchu dráhy a závodu. Nižšie percento nitrometánu je vhodné pre preteky s On-road charakterom, pre Off-road preteky je lepšie palivo s vyšším obsahom nitrometánu. Nižšie percento nitrometánu tiež znamená jednoduchšie nastavenie motora a menšie opotrebenie motora. Vždy je však potrebné po skončení denného jazdenia aplikovať do motora olej pre konzerváciu motora, ktorý ochráni kovové časti motora od korózie spôsobenej zvyškami nitrometánu a pravidelne aplikovať olej do vzduchového filtra - odporúčame používať olej na vzduchový filter H-Speed (objednávacie číslo HSPM001).

RC súprava TQ 2.4 GHz

O riadenie sa stará jednoduchá dvojkanálová RC súprava TRAXXAS TQ 2.4 GHz. RC súprava pracuje v pásme 2.4 GHz, takže sa nemusíte starať o výber voľného kanála a báť sa rušenia cudzími vysielačmi. Riadenie tak bude vždy spoľahlivé. Anténa je integrovaná vo vysielači - nehrozí tak jej ulomenie pri páde či náraze vysielača. RC súprava obsahuje trim kanála riadenia, ďalej umožňuje nastavenie reverzu na kanáli plynu a kanáli riadenia. Rôzne chybové a informačné stavy sú indikované dvojfarebnou LED diódou na vysielači. Programovanie a párovanie s prijímačom sa vykonáva len jediným tlačidlom. Pre napájanie vysielača potrebujete iba 4 ks AA alkalických batérii, alebo 4 ks AA NiMH akumulátorov.

Vlastnosti:
 • Hliníkové olejové nastaviteľné tlmiče 82 mm, piestnice pre maximálnu životnosť povlakované TiN.
 • High-Torque serva plynu a riadenie
 • Pneumatiky v licencii Kumho
 • Agresívne, autentické Pro 4X4 karosérie BFGoodrich ®
 • Obsahuje RC súpravu Traxxas TQ 2.4 GHz, batérie pre EZ-Start s nabíjačkou
 • Závodné motor TRX 3.3 s elektrickým štartovacím systémom
 • Leštený dvojkomorový športový výfuk Resonator ™
 • Revo® Spec dvojrýchlostná prevodovka
 • Trecia spojka Torque-Control
 • Nastaviteľné uzavreté predné a zadné diferenciály
 • Veľká kapacita 150ccm palivovej nádrže
 • 5-kanálový mikro prijímač Link Traxxas ™
 • Prachotesné uzavreté guľôčkové ložiská
 • Veľký dvojvrstvový vzduchový filter
 • Maximálna rýchlosť 80 km/h
 • Šasi umožňuje inštaláciu druhého serva riadenia štandardnej veľkosti
 • K dispozícii v rôznych farebných prevedeniach (v prípade záujmu o konkrétnu farbu uveďte prosím pri objednaní do poznámky)

Odporúčame kúpiť

Pre sprevádzkovanie modelu sú potrebné 4 AA batérie do vysielača, 4 AA batérie do prijímača, olej do vzduchového filtra, olej pre konzerváciu motora, palivo. Auto možno alternatívne napájať aj NiMH paky - v štvorcovom alebo plochom prevedení - viď odporúčané príslušenstvo.

Príslušenstvo pre bežnú prevádzku

Pre bežnú prevádzku RC auta Traxxas v každom prípade potrebujete lepidlo na skrutky, kvalitné lepidlo na pneumatiky a silikónový olej do tlmičov a súpravu imbus skrutkovačov. Z nášho sortimentu odporúčame cenovo dostupnú kompletnú súpravu od Dynamite Startup Tool pre autá TRAXXAS.

Lepidlom na skrutky sa pokvapká závit alebo hlavička skrutky, čím dôjde k jeho fixácii a vibrácie spôsobené jazdou nedovolia povoleniu skrutkového spoja. Lepidlo na skrutky má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jednoduché povolenie skrutkového spoja primeraným momentom, bez toho aby došlo k poškodeniu hlavy skrutky. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo, takto zalepená skrutka by mohlo byť nemožné vôbec povoliť! Z našej ponuky odporúčame stredne pevné lepidlo značky Fusion.

Občas je potrebné doplniť silikónový olej do tlmičov modelu. Bežnou prevádzkou dochádza len k nepatrným únikom silikónového oleja po piestniciach tlmiča. V prípade, že povrch piestníc tlmičov alebo stav tesnenia je v zlom stave, únik oleja môže byť veľký. Pre tieto prípady sa dodávajú tzv. opravné súpravy. V ponuke tuningových dielov sa dodávajú ku všetkým tlmičom piestnice s extrémne tvrdým povlakom TiN (nitrid titánu). Piestnice s povrchom TiN ľahko spoznáte podľa zlato-zelenej farby. Z našej ponuky silikónových olejov odporúčame silikónové oleje TLR, Traxxas, Medial Pro aj. - Viď odporúčané príslušenstvo.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.