RC auto Traxxas Nitro Slayer

RC auto Traxxas Nitro Slayer

Racing Short Course Truck Slayer Pro 4x4 je špičkový nástroj k víťazstvu. Vyniká výkonným závodným motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je z 3 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Má neuveriteľné zrýchlenie a skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru. Celý popis »
Značka: Traxxas Kód produktu: AM-TRA59074
Záruka: 2 roky EAN: 0020334590749
503,70 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Charakteristika

Racing Short Course Truck Slayer Pro 4x4 je špičkový nástroj k víťazstvu. Vyniká výkonným závodným motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je z 3 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Má neuveriteľné zrýchlenie a skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru.

Obsah balenia

Hotový kompletne zostavený model RC auta Traxxas Nitro Slash 4x4 1:10 s nainštalovaným spaľovacím motorom TRX 3.3, servom plynu/brzdy a jedným servom riadenia. Najnovšia RC súprava Traxxas TQ 2.4 GHz. Elektronický štartér EZ Start + 6 čl. Baterie NiMH 7.2 V 1500 mAh (obj. č. TRA2919) so sieťovým nabíjačom. Palivová fľaša 500 ml s tankovacou koncovkou, súprava imbus kľúčov, kľúč na žeraviacu sviečku, kľúč na matice kolies, kľúč na tehlice kolies . Arch samolepiek, český návod na použitie.

Charakteristika

Racing Short Course Truck Slayer Pro 4x4 je špičkový nástroj k víťazstvu. Je poháňaný výkonným pretekárskym motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je z 3 mm hrubého 6061-T6 modro eloxovaného hliníka. Terénne pneumatiky poskytujú maximálnu priľnavosť v teréne, auto má veľkú svetlú výšku, ktorá mu nebráni prechádzať aj tie najväčšie nerovnosti. Slayer Pro má neuveriteľné zrýchlenie a skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru. Dosahuje rýchlosť až 80 km/hod!

Závodný motor TRX 3.3 je nainštalovaný na hliníkovom pevnostnom šasi, spúšťanie motora je pomocou systému EZ-Start, čo je integrovaný elektromotor s prevodovkou a elektronikou žeravenia a externá batéria s tlačidlom štartéra. Jednoduché a skvele funkčné. Väčšia kapacita vzduchového filtra dovolí jazdiť dlhšie bez nutného servisného zásahu. Dvojkomorový športový výfuk Resonator zvyšuje maximálne otáčky o viac než 10%.

Slayer Pre 4X4 má väčší rázvor podvozku, preto má auto zvýšenú stabilitu v náročných podmienkach, radikálne sa zvýšila rýchlosť v zákrutách. Extreme TRX ® 3.3je skvelý nástroj pre súťaže. Revo® Spec uzavreté diferenciály sú používané pre masívny nárast krútiaceho momentu a dlhodobý výkon. X-krúžky tlmičov dokážu udržať olej a nečistoty zvonku tlmičov a prakticky zaistiť bezúdržbovú prevádzka. Môžete stráviť viac času jazdenia s minimálnou údržbou. Vzhľadom na to, že tlmiče sú úplne uzavreté, môžu byť vyladené olejmi s rôznou viskozitou pre optimálne nastavenie auta pre danú trať. Slayer Pre 4X4 má maketovú karosériu BFGoodrich ® a pneumatiky Kumho.

EZ Start

Spustenie motora je pomocou systému EZ-Start, čo je integrovaný elektromotor s prevodovkou a elektronikou žeravenia a externá batéria s tlačidlom štartéra. Jednoduché a skvele funkčné.

Odporúčané palivo

Spaľovací motor Traxxas TRX 3.3 je možné po zábehu prevádzkovať na palivo s obsahom nitrometánu od 10% do 33%. Pre bežné jazdenie odporúčame palivo s obsahom 16% - 20% nitrometánu podľa charakteru povrchu dráhy a závodu. Nižšie percento nitrometánu je vhodné pre preteky s On-road charakterom, pre Off-road preteky je lepšie palivo s vyšším obsahom nitrometánu. Nižšie percento nitrometánu tiež znamená jednoduchšie nastavenie motora a menšie opotrebenie motora. Vždy je však potrebné po skončení denného jazdenia aplikovať do motora olej pre konzerváciu motora, ktorý ochráni kovové časti motora od korózie spôsobenej zvyškami nitrometánu a pravidelne aplikovať olej do vzduchového filtra - odporúčame používať olej na vzduchový filter H-Speed (objednávacie číslo HSPM001).

RC súprava TQ 2.4 GHz

O riadenie sa stará jednoduchá dvojkanálová RC súprava TRAXXAS TQ 2.4 GHz. RC súprava pracuje v pásme 2.4 GHz, takže sa nemusíte starať o výber voľného kanála a báť sa rušenia cudzími vysielačmi. Riadenie tak bude vždy spoľahlivé. Anténa je integrovaná vo vysielači - nehrozí tak jej ulomenie pri páde či náraze vysielača. RC súprava obsahuje trim kanála riadenia, ďalej umožňuje nastavenie reverzu na kanáli plynu a kanáli riadenia. Rôzne chybové a informačné stavy sú indikované dvojfarebnou LED diódou na vysielači. Programovanie a párovanie s prijímačom sa vykonáva len jediným tlačidlom. Pre napájanie vysielača potrebujete iba 4 ks AA alkalických batérii, alebo 4 ks AA NiMH akumulátorov.

Vlastnosti:
 • Hliníkové olejové nastaviteľné tlmiče 82 mm, piestnice pre maximálnu životnosť povlakované TiN.
 • High-Torque serva plynu a riadenie
 • Pneumatiky v licencii Kumho
 • Agresívne, autentické Pro 4X4 karosérie BFGoodrich ®
 • Obsahuje RC súpravu Traxxas TQ 2.4 GHz, batérie pre EZ-Start s nabíjačkou
 • Závodné motor TRX 3.3 s elektrickým štartovacím systémom
 • Leštený dvojkomorový športový výfuk Resonator ™
 • Revo® Spec dvojrýchlostná prevodovka
 • Trecia spojka Torque-Control
 • Nastaviteľné uzavreté predné a zadné diferenciály
 • Veľká kapacita 150ccm palivovej nádrže
 • 5-kanálový mikro prijímač Link Traxxas ™
 • Prachotesné uzavreté guľôčkové ložiská
 • Veľký dvojvrstvový vzduchový filter
 • Maximálna rýchlosť 80 km/h
 • Šasi umožňuje inštaláciu druhého serva riadenia štandardnej veľkosti
 • K dispozícii v rôznych farebných prevedeniach (v prípade záujmu o konkrétnu farbu uveďte prosím pri objednaní do poznámky)

Odporúčame kúpiť

Pre sprevádzkovanie modelu sú potrebné 4 AA batérie do vysielača, 4 AA batérie do prijímača, olej do vzduchového filtra, olej pre konzerváciu motora, palivo. Auto možno alternatívne napájať aj NiMH paky - v štvorcovom alebo plochom prevedení - viď odporúčané príslušenstvo.

Príslušenstvo pre bežnú prevádzku

Pre bežnú prevádzku RC auta Traxxas v každom prípade potrebujete lepidlo na skrutky, kvalitné lepidlo na pneumatiky a silikónový olej do tlmičov a súpravu imbus skrutkovačov. Z nášho sortimentu odporúčame cenovo dostupnú kompletnú súpravu od Dynamite Startup Tool pre autá TRAXXAS.

Lepidlom na skrutky sa pokvapká závit alebo hlavička skrutky, čím dôjde k jeho fixácii a vibrácie spôsobené jazdou nedovolia povoleniu skrutkového spoja. Lepidlo na skrutky má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jednoduché povolenie skrutkového spoja primeraným momentom, bez toho aby došlo k poškodeniu hlavy skrutky. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo, takto zalepená skrutka by mohlo byť nemožné vôbec povoliť! Z našej ponuky odporúčame stredne pevné lepidlo značky Fusion.

Občas je potrebné doplniť silikónový olej do tlmičov modelu. Bežnou prevádzkou dochádza len k nepatrným únikom silikónového oleja po piestniciach tlmiča. V prípade, že povrch piestníc tlmičov alebo stav tesnenia je v zlom stave, únik oleja môže byť veľký. Pre tieto prípady sa dodávajú tzv. opravné súpravy. V ponuke tuningových dielov sa dodávajú ku všetkým tlmičom piestnice s extrémne tvrdým povlakom TiN (nitrid titánu). Piestnice s povrchom TiN ľahko spoznáte podľa zlato-zelenej farby. Z našej ponuky silikónových olejov odporúčame silikónové oleje TLR, Traxxas, Medial Pro aj. - Viď odporúčané príslušenstvo.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na