Traxxas Stampede 1:10 RTR Rock'n Roll

Traxxas Stampede 1:10 RTR Rock'n Roll

RC model auta Traxxas Stampede 1 : 10 s výkonným jednosmerným motorom Titan 550 12T, regulátor XL-5 s podporou Li-Pol akumulátorov. Model dosahuje rýchlosť až 48 km/h! Svetlá výška až 100 mm je vhodná do každého terénu. RC súprava TQ 2,4 GHz. Celý popis »
Značka: Traxxas Kód produktu: AM-TRA36054-4-RNR
Záruka: 2 roky
Bežná cena: 222,50 € Ušetríte: 6,60 € (3%)
Bežná cena: 222,50 €
Ušetríte: 6,60 € (3%)
215,90 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Charakteristika

RC model auta Traxxas Stampede 1 : 10 s výkonným jednosmerným motorom Titan 550 12T, regulátor XL-5 s podporou Li-Pol akumulátorov. Model dosahuje rýchlosť až 48 km/h! Svetlá výška až 100 mm je vhodná do každého terénu. RC súprava TQ 2,4 GHz.

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený model auta Traxxas Stampede 1 : 10 s nainštalovaným jednosmerným motorom Titan 550 12T, jednosmerným regulátorom XL-5 a servom. Ďalej obsahuje RC súpravu Traxxas s vysielačom TQ 2,4 GHz a 3-kanálovým prijímačom, karosériu ProGraphix® s agresívnym dizajnom, náhradný pastorok, náradie, návod.

Charakteristika

RC model auta Traxxas Stampede 1 : 10 na elektropohon je plne zostavený a pripravený na jazdu. Poháňa ho výkonný jednosmerný motor Titan 550 12T, regulátor XL-5 s podporou Li-Pol akumulátorov. Model Monster Trucku Stampede dosahuje rýchlosť až 48 km/h! Svetlá výška až 100 mm je vhodná do každého terénu. Úžasne vyhotovená karoséria ProGraphix® zaujme na prvý pohľad.

Prevodovka, nastaviteľná disková spojka a planetový diferenciál

Prevodovka, disková spojka a planetový diferenciál sú uzavreté do jedného kompaktného celku. Prevodovka s trecou spojkou spoľahlivo prenáša výkon motora na nápravy, planétová prevodovka diferenciálu Magnum 272™ má ozubené kolesá vyrobené z kalenej ocele. Tento systém vyžaduje absolútne minimálnu údržbu. K dispozícii sú pastorky a ozubené kolesá s rôznymi počtami zubov.

Výkonný motor Titan 12T

Model auta je osadený modifikovaným jednosmerným motorom série 550 Titan s 12 závitmi na rotore. Motor má o 30 % vyšší výkon ako konvenčné motory 540. Motor je osadený ventilátorom, ktorý zaisťuje ochladzovanie.

Elektronický regulátor Traxxas XL 5

Vodoodolný* elektronický regulátor Traxxas XL-5 s tromi jazdnými režimami, podporou moderných vysokokapacitných Li-Pol akumulátorov a jednoduchým ovládaním tlačidlom EZ-Set™. Regulátor XL-5 je vybavený tréningovým režimom, ktorý obmedzuje plný plyn na úroveň 50 %. Vďaka tomu sa môžu začínajúci vodiči alebo deti postupne zoznámiť s vlastnosťami modelu a pripraviť sa na plnú silu auta. Tepelná ochrana, pozlátené konektory a neuveriteľne malý vnútorný odpor sú devízou tohto regulátora.

Režimy regulátora XL 5
 • Sport: Predvolený režim, možné sú jazda vpred, brzdenie a jazda vzad.
 • Race: Režim vhodný na pretekanie. Možné sú jazda vpred a brzda, spiatočka nie je k dispozícii.
 • Training: Režim vhodný pre deti alebo začínajúcich jazdcov. Možné sú jazda vpred s obmedzením výkonu na 50 %, brzda a jazda vzad opäť s obmedzením výkonu na 50 %.
RC súprava Traxxas TQ

Model je riadený dvojkanálovou proporcionálnou volantovou RC súpravou v pásme 2,4 GHz – prevádzka bez rušenia. Vysielač je napájaný iba 4 AA článkami, voliteľne môžete použiť aj nabíjacie NiMH akumulátory.

Na vysielači je otočný gombík, ktorým sa trimuje riadenie kolies (aby model jazdil rovno, ak je volant v stredovej pozícii). Indikácia stavu batérií vo vysielači je indikovaná LED diódou. Na vysielači možno nastaviť reverz na kanáli plynu a kanáli riadenia (ak by ste chceli vysielač použiť pre riadenie iných modelov).

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas Stampede 1 : 10
 • Výkonný motor Titan 550 12T
 • Rýchlosť až 48 km/h
 • Elektronický regulátor XL-5 s podporou Li-Pol akumulátorov
 • Vďaka regulátoru XL-5 v tréningovom režime je možné jazdiť na 50 % plynu, aktivácia režimu Sport je možná iba tlačidlom
 • Vodoodolné* servo 2056 High Torque
 • Svetlá výška 100 mm
 • Prevodovka Magnum 272 s kalenými oceľovými ozubenými kolesami
 • Trecia spojka Revo Spec Torque-Control
 • Teleskopické hriadele s kĺbmi
 • Hotová nafarbená karoséria
 • Olejové tlmiče, lepené pneumatiky Talon™ 2,8"
 • Pestrofarebná karoséria Rock and Roll

*Informácie o špecifikácii vodoodolnosti nájdete v návode na použitie. Tipy a triky na prevádzku v mokrom prostredí nájdete v blogu.

Odporúčame kúpiť

Na sprevádzkovanie je nutné doplniť štyri AA batérie do vysielača, akumulátor 4-čl až 8-čl. NiMH alebo 2-čl. Li-Pol a vhodnú nabíjačku.

Príslušenstvo na bežnú prevádzku

Na bežnú prevádzku RC auta Traxxas potrebujete lepidlo na skrutky, kvalitné lepidlo na pneumatiky a silikónový olej do tlmičov a súpravu imbusových skrutkovačov. Z nášho sortimentu odporúčame cenovo dostupnú súpravu náradia pre autá Traxxas/ECX/Vaterra.

Lepidlom na skrutky pokvapkáme závit alebo hlavičku skrutky, čím dôjde k jej fixácii a vibrácie spôsobené jazdou neumožnia povolenie skrutkového spoja. Lepidlo na skrutky má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jednoduché povolenie skrutkového spoja primeraným spôsobom bez toho, aby došlo k poškodeniu hlavičky skrutky. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo, takto zalepenú skrutku by mohlo byť nemožné vôbec povoliť! Z našej ponuky odporúčame stredne pevné lepidlo značky Fusion.

Lepidlom na pneumatiky sa lepia pneumatiky k ráfiku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika bola po celom obvode pevne prilepená k ráfiku kolesa! Ak pneumatika nebude prilepená po celom obvode, môže dôjsť k jej roztrhnutiu. Lepidlo na pneumatiky má špeciálne zloženie a je schopné lepiť materiály, ako sú guma či nylon, a po zatvrdnutí je pružné. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo – to po zatvrdnutí nie je pružné a okolo ráfikov by sa postupne vytvárali praskliny v pneumatike! Z našej ponuky odporúčame lepidlo Corallo Tire Fix – pozri odporúčané príslušenstvo.

Občas je potrebné dopĺňať silikónový olej do tlmičov modelu. Bežnou prevádzkou dochádza len k nepatrným únikom silikónového oleja po piestniciach tlmiča. V prípade, že povrch piestnic tlmičov alebo stav tesnenia sú v zlom stave, únik oleja môže byť veľký. Pre tieto prípady sa dodávajú tzv. opravné súpravy. V ponuke tuningových dielov sa dodávajú k všetkým tlmičom piestnice s extrémne tvrdým povlakom TiN (nitrid titánu). Piestnice s povrchom TiN ľahko spoznáte podľa zlato-zelenej farby. Z našej ponuky silikónových olejov odporúčame silikónové oleje TLR, Traxxas, Medial Pro a pod. – pozri odporúčané príslušenstvo.Parametre modelu
Kompletná súprava pripravená na jazdu :
Typ RC auta: Monster truck
Farba: modrá
Odporúčaný vek od: 10 rokov
Mierka: 1/10
Dĺžka: 413 mm
Hmotnosť: 1850 g
Akumulátor a nabíjanie
Výmenný akumulátor:
Akumulátor súčasťou balenia:
Nabíjačka súčasťou balenia:
Ovládanie modelu
Batérie vo vysielači: AA batérie
Vysielač: volantový
Frekvencia: 2,4 GHz
Batérie do vysielača súčasťou balenia:
Počet batérií vo vysielači: 4 ks
Dosah: 200 m
Vlastnosti modelu
Plynulá regulácia plynu:
Plynulá regulácia zatáčania:
Vodoodolnosť (striekajúca voda):
Olejové tlmiče:
Motor/motory: jednosmerné
Pohon RC auta: 2WD (pohon jednej nápravy)
Vodotesnosť (jazda vodou):
Svetelné efekty:
Zvukové efekty:
Vhodné na doma:
Rýchlosť: 48 km/h

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.