RC Bager s drapákom, 27MHz

RC Bager s drapákom, 27MHz

RC set bagra s drapákom na pásovom podvozku v mierke 1:12 s RC súpravou 27MHz a nabíjačkou. 100% zostavený, plne funkčný. Celý popis »
Značka: Hobby engine Kód produktu: PM-HEM0805
Záruka: 2 roky EAN: 4897007298051
104,40 € s DPH
nie je skladom


Eshop je v plnej prevádzke!

Vďaka modernej RC technike si teraz môžete ľahko splniť svoj detský sen - stať sa bagristom ovládajúcim mohutnú mašinu s mocným drapákom!

RC model Crawler Crane - lanový bager s drapákom v mierke 1:12 s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného bagra na pásovom podvozku. Je vybavený realistickým podvozkom s pásmi z pružného plastu, s hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad. Nechýba rýdzo "tanková vychytávka" - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Plne funkčné je samozrejme rameno s lyžicou bagra umožňujúce naberať a zase vyklápať sypké materiály. Mechanizmus plošiny a ramena je vybavený trecími spojkami, ktoré chránia pohonný mechanizmus pred preťažením.

Vysielač dodávaný s modelom má dva pákové ovládače ovládajúce pojazd modelu podobne ako "rajčáky" u skutočného bagra na pásovom podvozku: súčasným vychýlením vpred ide bager priamo vpred, súčasným vychýlením vzad bager cúva. Ak napr. ľavú páku vychýlite vpred zatiaľ čo pravú ponecháte v neutrále, bager zatáča doprava (ľavý pás sa pohybuje rýchlejšie). Ak vychýlite jednu páku dopredu a druhú dozadu, bager sa vďaka protibežnému pohybu pásov otáča na mieste. Ďalšie funkcie sú ovládané tlačidlami: dve tlačidlá ovládajú otáčanie plošiny bagra vpravo alebo vľavo, dve ďalšie ovládajú spúšťanie a zdvíhanie priehradového ramena a posledné dve tlačidlá ovládajú otváranie a zatváranie drapáka. Všetky mechanizmy sú proti preťaženiu a pohybu za mechanický limit chránené trecími spojkami - ak sa pohyb zastaví, a vy budete počuť cvakavý zvuk, dosiahli ste maximálny medze pohybu v danom smere.

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz, prevádzková frekvencia je pevne daná. Vďaka tomu, že bagre sú dodávané s RC súpravami naladenými na rôzne frekvencie, môže byť v prevádzke súčasne aj viac modelov rovnakého typu. Bezpečný dosah RC súpravy je cca 30 m.

Vysielač je napájaný doštičkovou 9 V batériou (dodávaná s modelom), model je určený pre napájanie z šesťčlánkovej súpravy 7,2 V NiMH 800 mAh (tužkové články).

Model je určený k jazde v miestnosti alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou premávkou. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké "chlpaté" koberce.


Stavebnica obsahuje:
takmer hotový model pripravený k jazde, vysielač, 9 V batériu pre vysielač a návod.

Dĺžka [mm]950
Šírka [mm]222
Výška [mm]958

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 550
položiek v ponuke
7 962
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na