20 % zľava na modely RMT s kódom RMT20. Vyberajte si »

Recenzia ochranného vaku Safe bag RMT Models

Pri manipulácii s lítiovými akumulátormi a pri nabíjaní a skladovaní týchto akumulátorov vzniká riziko ich poškodenia, prehriatia, požiaru alebo dokonca výbuchu. Preto je veľmi dôležité dbať na bezpečnosť. Modelárov pred týmito rizikami chránia ochranné vaky akumulátorov. Tie zamedzia požiaru a v prípade explózie zabránia rozstreknutiu obsahu článku do okolia.

Safe bag RMT Models

Nabíjací vaky sa vyrábajú z rôznych nehorľavých materiálov, v rôznych veľkostiach a dizajnoch. Vyberie si skutočne každý. My sme za vás testovali tašku na ochranu batérie Safe bag RMT Models a na nasledujúcich riadkoch sa podelíme o naše dojmy.

Na prvý pohľad

Nabíjací vak Safe bag RMT Models je vyrobený z odolného nehorľavého materiálu s hustotou 500D. Tým jednoznačne valcuje konkurenčné ochranné tašky vo svojej kategórii. Tie sú vo väčšine prípadov vyrobené z materiálov s hustotou 300D. Safe bag RMT je veľmi ľahká a jej veľkosť je vhodná na štandardné typy akumulátorov používaných pre RC modely.

Safe bag RMT Models

Na druhý pohľad

Nabíjací vak Safe bag RMT Models sme testovali dva mesiace. Používali sme ju na akumulátory do našich testovacích a predvádzacích RC modelov aj modelov, ktoré sme servisovali našim zákazníkom. A že ich bolo.

S taškou sa ľahko manipuluje a vďaka pevnému suchému zipsu zostáva vždy bezpečne zapnutá. Akumulátory tak boli vždy dostatočne chránené pred fyzickým poškodením a zároveň nehrozilo riziko vzniku požiaru pri ich prípadnom prehriatí.

Safe bag RMT Models

Na záver

nabíjací vak Safety bag RMT Models odporúčame všetkým desiatimi. Ochráni vás aj vaše akumulátory a ponúka skvelý pomer ceny a kvality.

So svojimi rozmermi 16 × 7 × 7 cm je vhodná na väčšinu štandardných akumulátorov pre RC modely. Pohodlne sa vám zmestí do batoha a nezaberie veľa miesta. Má pevné švy a je veľmi odolná. Je teda skvelým ochrancom vás aj vašich batérií počas ich nabíjania, skladovania a prenášania.


Autor článku: Tím RCprofi

2. februára 2024

Prečo nakupovať u RCprofi