RC dron DJI Phantom 3 SE

Doprava zadarmo

RC dron DJI Phantom 3 SE

Perfektné pre začiatočníkov alebo skúsených operátorov, Phantom 3 SE je vybavený spoľahlivosťou, intuitívnym ovládaním, vynikajúcou kvalitou obrazu, a výkonné letové schopnosti, ktoré robia DJI Phantom rad tak kultový. Vďaka svojej 4K kamere, 500m regulačnému rozsahu, systém určovania polohy videnie a 25 minút letu, môžu užívatelia zažiť vzrušujúce lietanie s neuveriteľnou ľahkosťou. Celý popis »
Značka: DJI Kód produktu: PM-DJI0332
Záruka: 2 roky EAN: 6958265147319
599,56 € s DPH
nie je skladom

Staňte sa režisérom a kameramanom svojich vlastných zážitkov, dajte kamere krídla a vstúpte s nami do budúcnosti.
Vezmite do ruky vysielač, pridajte plyn a začnite vytvárať svoj svet, svoj film ...
Phantom 3SE je kompletná zostava DJI, navrhnutý k vysokému výkonu ale pritom je ľahký a flexibilný aby mohol poskytnúť stabilitu, ktorú potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov a fotografií. Všetky najnovšie letecké technológie zhrnuté do jediného systému pripraveného k letu, ktorý vás dostane do neba v priebehu niekoľkých minút.

Phantom 3 SE je kompletná platforma pre leteckú fotografiu a video, ktorá je "pripravená na let rovno zo škatule". Je vybavená palubnou kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s trojosovým stabilizovaným závesom, vyhotovuje ostré 12 mp snímky a stabilný videozáznam až 4K.
Pokročilý riadiaci systém činí Phantom 3 stabilným a ľahko ovládateľným pri lietaní pod strechou i šírou oblohou.

Downward Vision Systém umožňuje presné visenie v požadovanej pozícii v nízkej výške dokonca aj bez GPS. Rovnako ako všetky riadiace letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na miesto vzletu, ak dôjde k strate riadiaceho signálu alebo poklesu napätia napájacieho akumulátora.

Phantom 3 SE umožňuje maximálnu rýchlosť letu až 57 km/h a maximálnu dobu letu až 25 minút pri použití plne  nabitého Inteligentného pohonného akumulátora 4480 mAh.
PHANTOM 3 SE
Základom draka modelu je kompaktný škrupinový výlisok z odolného plastu, ktorý nesie motory, riadiacu elektroniku a pohonný akumulátor. Model je poháňaný štyrmi novými striedavými motormi, pre napájanie slúži štvorčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorom zostávajúcej kapacity, ktorý sa ukladá do schránky v strede modelu. Pre signalizáciu prevádzkových stavov slúži trojfarebný LED indikátor s vysokou svietivosťou. Výbornú "čitateľnosť" polohy modelu zaisťujú LED svetlá s vysokou svietivosťou na spodnej strane ramien - zadné ramená blikajú zeleno, alebo žlto (podľa vybraného letového režimu). Pristávacie zariadenie tvorí dvojica plastových profilov, ktorá nesie tiež prijímačovú anténu. Kamera DJI je už z výroby zabudovaná a k uvedeniu modelu do prevádzky je nutné iba stiahnu do chytrého telefónu aplikáciu DJI GO.
Phantom 3 SE, je vybavený Downward Vision Systémom, presne sedí a letí plynule, a to aj bez signálu GPS. Ultrazvukové a zrakové senzory merajú nadmorskú výšku a rýchlosť a poskytujú užívateľom informácie, ktoré potrebujú k bezpečnému letu.*
*Umiestnenie vízie funguje iba pri lete na alebo pod 3 metre nad vhodne osvetlenými a jasne vytesanými plochami.
Riadiaca jednotka môže pracovať v troch letových režimoch, ktoré umožňujú plne prispôsobiť správanie modelu vašim požiadavkám:
P-režim:
Bezpečný pre lietanie. V tomto režime má Phantom 3 silný GPS signál a môže používať Downward Vision System umožňujúci presné visenie v požadovanej polohe pod strechou i vonku. Pri lietaní vonku to tiež znamená, že bola zaznamenaná poloha Miesta vzletu, takže je možný automatický návrat v prípade straty riadiaceho signálu.

Poloha na základe GPS
Výška pre Downward Vision Systém 3 m
V P režime sú možné tri stavy:

  • P-GPS: GPS pracuje najlepšie pod šírou oblohou na otvorenom priestranstve; Phantom 3 používa GPS pre presné visenie na mieste, ak je GPS signál dostatočne silný.
  • P-OPTI: Ak nie je GPS signál dostatočný, model môže pre presné visenie použiť optický Vision Positioning System (VPS).
  • P-ATTI: ak nie je k dispozícii GPS ani DVS, model používa pre udržanie polohy iba barometrický výškomer, takže presne stabilizovaná je len výška.

Majte na pamäti, že DVS nemusí pracovať správne, ak Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénom alebo pri nízkej intenzite osvetlenia.

A-režim
Režim, v ktorom nie je funkčný GPS, ani DVS. Model využíva iba barometrického snímaču pre udržiavanie výšky. Ak je správne zapísaný bod vzletu, model sa pri strate riadiaceho signálu vráti na miesto vzletu.

F-režim
Režim IOC, v ktorom je využívaných päť letových funkcií
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)
Bod záujmu (POI)
Follow Me
Waypoints

Samozrejmosťou u Phantom 3SE je návrat na miesto vzletu, ktorý nastane v týchto prípadoch:

-stlačením tlačidlá pre automatický návrat-nízke napätie batérie-strata riadiaceho signálu


Mobilná aplikácia
S mobilnou aplikáciou môžete prevziať kontrolu nad kamerou a letovými systémami. Všetko od manuálneho nastavenia parametrov kamery po letovú telemetriu aj automatický vzlet a pristátie je len otázkou dotyku prstom.
Čoskoro tiež s viacerými funkciami a aktualizáciami. Aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom OS, alebo Android.

Pomocou inteligentného zariadenia s nainštalovanou aplikáciou máte možnosť ovládať Váš model, nastavovať jednotlivé parametre, upgradovať firmware. Je k dispozícii online náhľad v reálnom čase v HD kvalite (rozlíšenie 720p).
4K Kamera a záves
Phantom 3 SE zaznamenáva detailné a živé video 4k 30 fps. Zároveň sníma fotografie vo formáte JPEG alebo DNG 12 MP, ktoré poskytujú flexibilitu pri postprocesing. Špeciálny objektív s pevným fokusom 94 ° FOV Phantom 3 SE výrazne znižuje skreslenie. Fotografujte úžasné širokouhlé fotografie so živými farbami a zachyťte svet vo svojej kráse.
3-osí kardanový kamerový fotoaparát účinne znižuje efekt chvenia a rolovacích efektov, takže jeho zábery sú hladké a stabilné. Kardanové motory pôsobia proti nežiaducemu pohybu fotoaparátu v reálnom čase a udržujú fotoaparát rovnomerný a stabilný, aby nakrúcal filmové zábery. Záznam môže byť ukladaný na 16Gb micro SD kartu, ktorá nie je súčasťou balenia (max. veľkosť micro SD karty je 64Gb, rýchlosť zápisu Class 10 alebo UHS-1)

Vysielač 
S mobilným zariadením namontovaným na diaľkovom ovládači môžu používatelia sledovať živé vysielanie HD v reálnom čase pri úprave nastavenia fotoaparátu a lietadla. Pokročilé rozšírenie rozsahu Wi-Fi je integrované do regulátora, takže prenos videa a pripojenie zostávajú spoľahlivé v rozmedzí 500 m.*
*Maximálny rozsah riadenia sa môže líšiť v závislosti na vašom prostredí a miestnych predpisoch.

Obsah balenia:
-Phantom 3
-3-osí záves so 4K kamerou
-Vysielač vr. držiaku pre mobilný telefón/tablet (max. výška 17 cm)
-1x pohonný akumulátor 4480 mAh
-4x súprava vrtúľ
-Sieťový nabíjač pre pohonnú batériu a vysielač
-Drobné príslušenstvo
-Český manuál

Mobilná aplikácia DJI GO
Kvalita živého zobrazenie 720P @ 30fps
Požadované operačné systémy iOS 9.0 alebo novší
Android 4.4.0 alebo novší
Doporučené zariadenia iOS: iPhone 5, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 7, iPhone 7, iPhone 7, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi -Fi + Mobilný, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilný
Android Samsung S5, Samsung S6, Samsung S5, Samsung S5, Samsung Nexus 7, Google Nexus 7, Google Nexus 7, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Huawei Mate 8, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1
* zariadenia k dispozícii ako testovanie a vývoj pokračuje.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 7:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na