RC vrtuľník Blade 230 S SAFE Night BNF Basic

RC vrtuľník Blade 230 S SAFE Night BNF Basic

RC model vrtuľníka Blade Night 230 S SAFE BNF Basic na diaľkové ovládanie s efektným LED osvetlením. Tri letové režimy, bezpádlová trojosová stabilizácia, tlačidlo "panika". Obsahuje 2 ks LiPol batérie do listov a USB nabíjač. Celý popis »
Značka: Blade Kód produktu: AM-BLH1550
Záruka: 2 roky
Bežná cena: 324,00 € Ušetríte: 9,70 € (3%)
Bežná cena: 324,00 €
Ušetríte: 9,70 € (3%)
314,30 € s DPH
nie je skladom

Charakteristika

RC model vrtuľníka Blade Night 230 S SAFE BNF Basic na diaľkové ovládanie. Novo LED osvetlenie. 3 letové režimy, bezpádlová trojosová stabilizácia, tlačidlo "Panika".

Novo je nainštalované na modeli Blade Night 230S farebné osvetlenie LED, otvára sa nová dimenzia lietania v nočných hodinách! Kabína modelu je zvnútra osvetlená bielymi LED diódami, zatiaľ čo chvostová časť farebnými LED, ktoré sú umiestnené na kýlovej ploche. Na listoch rotora sú umiestnené farebné LED, ktoré pri roztočení listov vytvárajú jednoliaty svetelný kruh. Ten je z hornej strany zelený a zo spodnej strany červený, čo pri akrobacii vytvára farebné efekty. Osvetlenie je napájané 2 ks samostatnými mikro LiPol batériami 1S, ktoré sú obsiahnuté v balení.

Model RC vrtuľníku na diaľkové ovládanie Blade Night 230 S je vďaka trom letovým režimom vhodný ako pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pre pokročilých pilotov. Blade 230 S je ideálny pre prechod z vrtuľníkov s koaxiálnym usporiadaním rotorov alebo kvadrokoptér na plnohodnotný vrtuľník. Postupne tak prejdete od visenia k pomalému letu, rýchlemu letu s väčšími náklonmi, letu s neobmedzenými náklonmi až po neobmedzené 3D lietania vrátane letu na chrbte. To všetko ponúka nový RC vrtuľník Blade 230 S!

Kompletne je zostavený a pripravený k letu. O pohon sa starajú výkonné striedavé motory. Bez RC vysielača a pohonnej batérie.

RC model vrtuľníka Blade pre začínajúcich aj pokročilých pilotov je poháňaný bezúdržbovými striedavými motormi, hlavný motor má 3900 ot/min/V, chvostové motor má 3600 ot/min/V a je osadený 3-listou vrtuľou zaručujúcou rýchlu reakciu. Priemer hlavného rotora je 536 mm, listy sú z odolného ABS materiálu, regulátor striedavý duálny, kostra z odolného húževnatého plastu.


Blade 230 S a technológia SAFE

Voľba režimu letu pre začiatočníkov aj pokročilých. SAFE technológia uľahčuje proces učenia a umožňuje voľbu režimu letu. Každý letový režim má rôzne vlastnosti, ktoré prislúchajú určitému stupňu pilotáže a pokročilá stabilizácia letu pomáha pilotovi v riadení. Navyše je tu pomôcka, technológia SAFE umožňuje použitie tlačidla "Panika", ktoré automaticky vráti Blade 230 S do ustáleného letu. Vďaka technológii SAFE je Blade 230 S vhodný aj pre menej skúsených pilotov.


Tri režimy letu modelu

 • Stability - vrtuľník je ľahko riaditeľný aj pre začiatočníkov, zabraňuje vzniku nevhodných letových polôh, ktoré by mohli viesť u začínajúcich pilotov k pádu, obmedzuje maximálny uhol náklonu
 • Agility - pre športové lietanie už bez limitu náklonu, avšak s obmedzeným rozsahom uhlu nábehu listov. Je určený pre mierne pokročilých alebo aj pokročilých pilotov.
 • 3D - plné akrobatické 3D vlastnosti bez akéhokoľvek obmedzenia, plný rozsah uhlu nábehu listov. Slúži pre nácvik akrobatických prvkov vrátane letu na chrbte. Tento režim je určený pre pokročilých aj expertov.

S vrtuľníkom Blade 230 S je pripravení aj k výučbe pilotáže pri lete na chrbte a to aj vďaka špeciálne navrhnutej mechanike cykliky a primeranej schopnosti pilotáže v 3D letových režimoch. Cykliku ovládajú silné serva s kovovými prevodmi, ktoré boli použité aj u výkonného akrobatického vrtuľníka ako Blade 360 CFX.


Vlastnosti

 • Novo je nainštalované osvetlenie rámu aj listov LED diódami
 • Technológia SAFE ako letový asistent
 • Mód Stabilita obmedzí náklon modelu a nebezpečné letové polohy
 • Progresívne letové režimy vás bezpečne dovedú od visenia až po plnú akrobaciu
 • Mód Panika okamžite uvedie model do vodorovnej polohy v každom letovom režime
 • Kolektívne riadenie s bezpádlovou mechanikou umožňuje aj let na chrbte
 • Striedavý hlavný a chvostový motor pre okamžitú reakciu
 • Listy z ABS sú odolné proti nárazu
 • Pevná, napriek tomu ľahká kostra
 • Nafarbená červená kabína s pestrou farebnou schémou pre jasnú orientáciu
 • Nainštalovaný prijímač Spektrum AR636A DSMX s technológiou AS3X heli
 • Nainštalované výkonné, digitálne serva s kovovými prevodmi
 • K dispozícii sú tunigové diely - kabíny a listy rôznych farieb
 • Neobsahuje vysielač, pohonnú batériu a nabíjač


Obsah balenia:

 • RC vrtuľník Blade Night 230 S SAFE BNF Basic
 • 2ks Akumulátor do listov 150 mAh 45C Li-Pol
 • USB nabíjač EFLC1015
 • Drobné príslušenstvo
 • Manuál
K uvedeniu do prevádzky potrebujete minimálne 6 kanálovú súpravu Spektrum. Odporúčame používať programovateľný RC vysielača Spektrum DX6i alebo novší Spektrum DX6. LiPol akumulátor E-Flite 11.1 V 800 mA, alebo tuningový s vyššou kapacitou pre dlhšiu dobu letu Black Magic 11.1 V 950 mAh.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 7:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.