Traxxas Nitro Revo 1:8 TQi s bluetooth RTR zelené

Traxxas Nitro Revo 1:8 TQi s bluetooth RTR zelené

Traxxas Revo 3.3 monster Truck 4WD je najväčší, najťažší a najuniverzálnejší monster truck od Traxxasu. Je vybavený výkonným pretekárskym motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, RC súpravou Traxxas TQi s nainštalovaným bluetooth modulom a TSM prijímačom. Model dosahuje rýchlosť až 70 km/h! Celý popis »
Značka: Traxxas Kód produktu: AM-TRA53097-3-GRN
Záruka: 2 roky
Bežná cena: 641,50 € Ušetríte: 19,20 € (3%)
Bežná cena: 641,50 €
Ušetríte: 19,20 € (3%)
622,30 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Charakteristika

Traxxas Revo 3.3 monster Truck 4WD je najväčší, najťažší a najuniverzálnejší monster truck od Traxxasu. Je vybavený výkonným pretekárskym motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, RC súpravou Traxxas TQi s nainštalovaným bluetooth modulom a TSM prijímačom. Model dosahuje rýchlosť až 70 km/h!

Obsah balenia

Balenie obsahuje kompletne zostavený model RC auta Traxxas Nitro Revo 1 : 8 s nainštalovaným motorom Traxxas TRX 3.3, TSM prijímačom, nainštalovanú dvojicu servoriadení predných kolies, servo plynu/brzdy, servo spiatočky, štartér EZ-Start 2 s batériou NiMH 6-čl. 7,2 V 1800 mAh, 2 A nabíjačku s automatikou na 12 V s konektorom do autozásuvky a nainštalované telemetrické senzory – teplota, napätie a otáčky. Ďalej balenie obsahuje najnovší RC vysielač TQi 2,4 GHz s telemetriou a nainštalovaným bluetooth modulom na bezdrôtové spojenie so zariadením od Applu (iPhone, iPod, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...), batériu prijímača NiMH 5-článkovú 6,0 V 1200 mAh (obj. č. TRA3036), konverzný kábel na nabíjanie, 500 ml palivovú nádobku s tankovacou koncovkou, súpravu kľúčov na tlmiče, spojku, tyče riadenia, kľúč na matice kolies, kľúč na žeraviacu sviečku, súpravu imbusových kľúčov, súpravu vahadiel a pružín na vysoký zdvih kolies, náhradný vzduchový filter, žeraviacu sviečku, nabíjačku na nabíjanie prijímačovej batérie a batériu štartéra EZ-Start 2. V balení taktiež nájdete silikónový olej do tlmičov, arch samolepiek, český návod na použitie.

Charakteristika

Traxxas Nitro Revo 3.3 je už 14-násobným víťazom magazímu RC Car Action! Nitro Revo je vybavené výkonným pretekárskom motorom TRX 3.3 s ladeným výfukom, tuhý podvozok je zo 4 mm hrubého 6061-T6 namodro eloxovaného hliníka. Veľké pneumatiky s priemerom 160 mm poskytujú maximálnu priľnavosť v teréne. Auto má veľkú svetlú výšku, vďaka ktorej možno ľahko prechádzať aj tie najväčšie nerovnosti. Skvelé vedenie na trati aj vďaka náhonu 4WD a veľkému rázvoru. Dosahuje rýchlosť až 70 km/h!

Konštrukcia šasi

To, čím tento monster vyniká, je unikátna 3D tvarovaná hliníková konštrukcia podvozka, ktorá v priereze tvorí nosník. Preto sú tu zachované tuhosť, pevnosť a nízka hmotnosť. Neuveriteľný uhol kývania ramien náprav je možný len vďaka pokročilému nastaveniu geometrie Revo náprav a pozdĺžnemu uloženiu tlmičov na podvozku. Tlmiče tak sú chránené pred nárazmi a poškodením. Prejazd aj ťažkým terénom pri vysokej rýchlosti nerobí autu žiadny problém a zvláda ho úplne bravúrne.

Výkonné riadenie predných kolies

Vďaka dvom servám je riadenie kolies neuveriteľne výkonné a presné. Digitálne servá Traxxas 2075 s guľkovými ložiskami a vodotesným puzdrom na zaistenie maximálnej presnosti a spoľahlivosti. Servá sú napájané z NiMH akumulátora 6 1200 mAh.

Prevodovka so spiatočkou OptiDrive®

Iba Traxxas ponúka nekompromisnú revolučnú prevodovku so spiatočkou s plynulým a citlivým radením. Tajomstvo je v OptiDrive elektronickom module na báze mikroprocesora, ktorý sníma rýchlosť vozidla a optimalizuje radenie spiatočky. Elektronické ovládanie tiež zabraňuje náhodnému zaradeniu spätného či smerovaného chodu, ak Nitro Revo jazdí vyššou rýchlosťou.

Pretekársky motor Traxxas TRX 3.3

Pretekársky motor TRX 3.3 je nainštalovaný na hliníkovom pevnostnom šasi, štart motora sa vykonáva pomocou systému EZ-Start – ide o integrovaný elektromotor s prevodovkou a elektronikou žeravenia a externú batériu s tlačidlom štartéra. Jednoduché a veľmi funkčné. Väčšia kapacita vzduchového filtra umožní jazdiť dlhšie bez nutného servisného zásahu. Dvojkomorový športový výfuk Resonator Maxx zvyšuje maximálne otáčky o viac než 10 %.

RC súprava Traxxas TQi s bluetooth konektivitou

Traxxas pre vás pripravil úplne novú sériu RC súprav pre RC modely áut. Pôvodne bolo možné RC vysielače vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Applu. Traxxas pokračuje vo vývoji ďalej a pripravil pre vás RC vysielač s bezdrôtovým bluetooth modulom. Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s bluetooth LE rozhraním a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Applu je k dipozícii zadarmo na AppStore, aplikácia pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach Google Play.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá vám poskytuje úplnú kontrolu nad prevádzkou a nastavením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu a napätie batérie. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo používateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxasu.

Vlastnosti
 • Elektronická stabilizácia Traxxas TSM
 • RC súprava Traxxas TQi 2,4 GHz s telemetriou a nainštalovaným bluetooth modulom
 • Rýchlonabíjačka na 12 V do autozásuvky
 • NiMH batéria prijímača 6,0 V 1200 mAh a NiMH batéria EZ-Start 7,2 V 1800 mAh obsahom balenia
 • Kolesá Geode™ s chrómovanými diskami a nalepenými pneumatikami 160 mm Maxx
 • Väčšia kapacita palivovej nádrže 150 ccm
 • Dve digitálne servá 2075 s vysokým krútiacim momentom s guľkovými ložiskami
 • Tlmiče s eloxovaným povrchom Teflon® GTR
 • Ložiská kolies a zosilnené nápravy
 • Veľký dvojvrstvový vzduchový filter
 • Ladený dvojkomorový výfuk Maxx® Resonator™
 • OptiDrive® riadenie
 • Pretekársky motor TRX 3.3 s elektrickým štartovacím systémom
 • Maximálna rýchlosť 70 km/h
 • Nezávislé zavesenie Progressive 2 Rockers
 • Súčasťou je aj bohaté príslušenstvo – tankovacia fľaša, náhradná žeraviaca sviečka, vložka vzduchového filtra, kľúče a špeciálne náradie
Odporúčané palivo

Spaľovací motor Traxxas TRX 3.3 možno po zábehu prevádzkovať na palivo s obsahom nitrometánu od 10 % do 33 %. Na bežné jazdenie odporúčame palivo s obsahom 16 % – 20 % nitrometánu podľa charakteru povrchu dráhy a pretekov. Nižšie percento nitrometánu je vhodné na preteky s on-road charakterom, na off-road preteky je lepšie palivo s vyšším obsahom nitrometánu. Nižšie percento nitrometánu tiež znamená jednoduchšie nastavenie motora a nižšie opotrebenie motora. Vždy je však potrebné po skončení denného jazdenia aplikovať do motora olej na konzerváciu motora (tzv. after run olej), ktorý ochráni kovové časti motora pred koróziou spôsobenou zvyškami nitrometánu a pravidelne aplikovať olej do vzduchového filtra – odporúčame používať olej na vzduchový filter H-Speed (objednávacie číslo HSPM001).

Odporúčame kúpiť

Na sprevádzkovanie potrebujete 4 ks AA batérií do vysielača, palivo.

Príslušenstvo na bežnú prevádzku

Na bežnú prevádzku RC auta Traxxas potrebujete lepidlo na skrutky, kvalitné lepidlo na pneumatiky a silikónový olej do tlmičov a súpravu imbusových skrutkovačov. Z nášho sortimentu odporúčame cenovo dostupnú súpravu náradia pre autá Traxxas/ECX/Vaterra.

Lepidlom na skrutky pokvapkáme závit alebo hlavičku skrutky, čím dôjde k jej fixácii a vibrácie spôsobené jazdou neumožnia povolenie skrutkového spoja. Lepidlo na skrutky má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jednoduché povolenie skrutkového spoja primeraným spôsobom bez toho, aby došlo k poškodeniu hlavičky skrutky. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo, takto zalepenú skrutku by mohlo byť nemožné vôbec povoliť! Z našej ponuky odporúčame stredne pevné lepidlo značky Fusion.

Lepidlom na pneumatiky sa lepia pneumatiky k ráfiku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika bola po celom obvode pevne prilepená k ráfiku kolesa! Ak pneumatika nebude prilepená po celom obvode, môže dôjsť k jej roztrhnutiu. Lepidlo na pneumatiky má špeciálne zloženie a je schopné lepiť materiály, ako sú guma či nylon, a po zatvrdnutí je pružné. Nikdy nepoužívajte bežné sekundové lepidlo – to po zatvrdnutí nie je pružné a okolo ráfikov by sa postupne vytvárali praskliny v pneumatike! Z našej ponuky odporúčame lepidlo Corallo Tire Fix – pozri odporúčané príslušenstvo.

Občas je potrebné dopĺňať silikónový olej do tlmičov modelu. Bežnou prevádzkou dochádza len k nepatrným únikom silikónového oleja po piestniciach tlmiča. V prípade, že povrch piestnic tlmičov alebo stav tesnenia sú v zlom stave, únik oleja môže byť veľký. Pre tieto prípady sa dodávajú tzv. opravné súpravy. V ponuke tuningových dielov sa dodávajú k všetkým tlmičom piestnice s extrémne tvrdým povlakom TiN (nitrid titánu). Piestnice s povrchom TiN ľahko spoznáte podľa zlato-zelenej farby. Z našej ponuky silikónových olejov odporúčame silikónové oleje TLR, Traxxas, Medial Pro a pod. – pozri odporúčané príslušenstvo.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.