RC Pásový nakladač, 27MHz

RC Pásový nakladač, 27MHz

RC set malého nakladača na pásovom podvozku v mierke 1:12 s RC súpravou 27MHz. 100% zostavený, plne funkčný, vrátane pohonného akumulátora a nabíjačky. Celý popis »
Značka: Hobby engine Kód produktu: PM-HEM0815
Zodpovednosť za vady: 2 roky EAN: 4897007298150
87,58 € s DPH
nie je skladom

Vďaka modernej RC technike si teraz môžete ľahko splniť svoj detský sen - stať sa bagristom ovládajúcim malú hbitú mašinu nenásytne mávajúcu mocnými ramenami s veľkou lyžicou!

RC model Track Loader - Pásový nakladač v mierke 1:12 s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného nakladače na pásovom podvozku. Je vybavený realistickým podvozkom s pásmi z pružného plastu, s hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad. Nechýba rýdzo "tanková vychytávka" - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Plne funkčné sú samozrejme ramená s lyžicou umožňujúce naberať a zase vyklápať sypké materiály. Mechanizmus ramien a lyžice je vybavený trecími spojkami, ktoré chránia pohonný mechanizmus pred preťažením. Pre prácu na nočnej zmene je nakladač vybavený funkčnými svetlami, na lyžicu vám posvietia silné reflektory umiestnené na vrchole "klietky" pre bagristu.

Vysielač dodávaný s modelom má dva pákové ovládače ovládajúce pojazd modelu podobne ako "rajčáky" u skutočného nakladače na pásovom podvozku: súčasným vychýlením vpred ide nakladač priamo vpred, súčasným vychýlením vzad nakladač cúva. Ak napr. ľavú páku vychýlite vpred zatiaľ čo pravú ponecháte v neutrále, nakladač zatáča doprava (ľavý pás sa pohybuje rýchlejšie). Ak vychýlite jednu páku dopredu a druhú dozadu, nakladač sa vďaka protibežnému pohybu pásov otáča na mieste. Ďalšie funkcie sú ovládané tlačidlami: dve tlačidlá ovládajú zdvíhanie ramien a dve ďalšie vyklápanie a sklápanie lyžice.

RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 27 MHz, prevádzková frekvencia je pevne daná. Vďaka tomu, že bagre sú dodávané s RC súpravami naladenými na rôzne frekvencie, môže byť v prevádzke súčasne aj viac modelov rovnakého typu. Bezpečný dosah RC súpravy je cca 30 m.

Vysielač je napájaný doštičkovou 9 V batériou (dodávaná s modelom), model je napájaný z šesťčlánkovej súpravy 7,2 V NiMH 800 mAh (tužkové články) dodávané s modelom spolu so sieťovou nabíjačkou 200 mA.

Model je určený k jazde v miestnosti, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou premávkou. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké "chlpaté" koberce.


Stavebnica obsahuje: takmer hotový model pripravený k jazde, vysielač, pohonný akumulátor 7,2 V, sieťový nabíjač, 9V doštičkovú batériu a návod.

Dĺžka [mm]340
Šírka [mm]165
Výška [mm]185

Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
52 483 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Zákazníci sa pozreli tiež na


Prečo nakupovať u RCprofi