RC zavážacia loď Mivardi Carp Scout

RC zavážacia loď Mivardi Carp Scout

Najvybavenejšia zavážacia loďka na trhu. Celý popis »
Značka: Mivardi Kód produktu: OM-CS
Záruka: 2 roky
1 164,90 € s DPH
nie je skladom
Najvybavenejšia zavážacia loďka na trhu. Obsahuje bezdrôtový echolot s extrémnym dosahom, GPS prijímač s funkciou automatickej navigácie na zadané cieľové body, systém neustáleho obojsmerného prenosu dát medzi vysielačom a loďou, držiaky pre vyváženie udíc a vypínateľné, silné pozičné svetlá. Klasická konštrukcia typu "katamaran" zaručuje maximálnu stabilitu a počítačovo optimalizovaný návrh trupu prináša ľahkú ovládateľnosť, zvyšuje rýchlosť jazdy a minimalizuje spotrebu energie. Hnacie skrutky sú chránené proti namotaní rias, vodných nečistôt alebo vlascov.

Dve nezávisle ovládané komory uvezú viac než 3 kg návnad. Loď je vybavená unikátnym ovládačom, ktorý na centrálnom LCD displeji zobrazuje výstup echolotu (aktuálnu teplotu vody, hĺbku, reliéf dna, nájdené ryby), stav každej komory na návnady aj držiakov vyvážených udíc, vzdialenosť lode od brehu, stav batérií lodi aj batérie vysielača, aktuálnu silu signálu, smerovú orientáciu lode a smer jazdy voči rybárovi. Tento ovládač ďalej umožňuje jednoduché nastavenie až ôsmych cieľových bodov pomocou GPS a automatické riadenie lode medzi týmito bodmi. Obrazovka vysielača má vypínateľné podsvietenie.

Lítiová batéria v ovládači vydrží aj pri intenzívnom používaní niekoľko dní. Pohon lode obstarávajú dve batérie 6V / 10Ah. Pri jazde najvyššou rýchlosťou s naplnenými komorami je ich výdrž dlhšia ako 60 min.

 • bezdrôtový echolot s extrémnym dosahom
 • GPS prijímač s funkciou automatickej navigácie na zadané cieľové body
 • nový ovládač s displejom s vysokým rozlíšením
 • systém neustáleho obojsmerného prenosu dát medzi vysielačom a loďou
 • dve nezávisle ovládané komory na návnady s nosnosťou viac ako 3 kg
 • dva držiaky pre vyváženie udíc, umiestnené v zadnej časti lode, možno ovládať nezávisle na sebe a maximálna spoľahlivosť spúšťacieho mechanizmu zaisťuje magnetický držiak s pulzným uvoľňovaním
 • diaľkovo ovládateľné silné pozičné svetlá sú dobre viditeľné aj za zhoršených podmienok - konštrukcia typu "katamaran" zaručuje maximálnu stabilitu
 • počítačovo optimalizovaný návrh trupu uľahčuje ovládateľnosť, zvyšuje rýchlosť jazdy a minimalizuje spotrebu energie
 • hnacie skrutky sú chránené proti namotaní rias, vodných nečistôt alebo vlascov
 • sonar pracuje už od 0,8 m
 • o 50 % vyššia kapacita batérie v ovládači oproti predchádzajúcej verzii lodičky

Dosah zavážacej lodičky Carp Scout
Dosah lodičky je v závislosti na aktuálnych podmienkach viac ako 500 m. Reálny dosah, kedy je možné smer jazdy a otáčania lodičky zrakom rozpoznať je cca 350 m. Pri jazde na väčšie vzdialenosti dôrazne odporúčame mať uložený v pamäti GPS východiskový bod (pri brehu) pre prípadný návrat lodičky v režime automatickej plavby GPS. Pri jazde na dlhú vzdialenosť vždy pozorne sledujte informácie o stave batérií a pri signalizácii nízkeho napätia sa včas vráťte späť.
 
ÚDAJE ZOBRAZUJÚCE SA NA CENTRÁLNOM LCD DISPLEJI NOVÉHO UNIKÁTNEHO OVLÁDAČA
Zobrazenie GPS súradníc, zobrazenie počtu satelitov, automatické prepínanie rozsahu hĺbky, výstup echolotu, aktuálna teplota vody, hĺbka, reliéf dna, nájdené ryby, stav každej komory na návnady aj držiakov vyvážaných udíc, vzdialenosť lode od brehu, stav batérií lodi aj batérie vysielača, aktuálna sila signálu, smerová orientácia lode a smer jazdy voči rybárovi.

FUNKCIE OVLÁDAČA
Možnosť nastavenia až ôsmych cieľových bodov pomocou GPS a automatické riadenie lode medzi týmito bodmi. Dosiahnutie cieľového bodu je signalizované na ovládači a loď sa prepne do režimu manuálneho riadenia. Vlastné riadenie lode sa vykonáva joystickom a umožňuje plynulú reguláciu rýchlosti a veľmi presné manévrovanie vrátane spätného chodu. Obrazovka vysielača má vypínateľné podsvietenie pre jednoduché ovládanie v noci.

NAPÁJANIE OVLÁDAČA
Pomocou špeciálnej lítiovej batérie, ktorá sa dobíja pomocou sieťového adaptéra alebo pripojením k USB portu notebooku. Batéria vydrží nabitá niekoľko dní aj pri intenzívnom používaní.

NAPÁJANIE LODE
Dve batérie 6v / 10AH, ktoré možno dobíjať bez vybratia pomocou dodávaného adaptéra alebo vyňaté pomocou redukcie. Pri plnom vyťažení v najnepriaznivejších podmienkach vydrží batéria dlhšie, ako 60 min. V bežných podmienkach v závislosti na záťaži potom oveľa dlhšie.


Technické parametre:

 • Počet kusov v balení: 1
 • Hmotnosť: 5,60 kg bez batérií / 9,00 kg s batériami
 • Nosnosť: celková nosnosť komôr – 3 kg
 • Rozmer: 65 x 44 x 24 cm

Potrebujete poradiť?

Jakub Harenčák
Ozvite sa mi...
Jakub Harenčák
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.