FLYFUN-160A-HV-OPTO-V5
FLYFUN-160A-HV-OPTO-V5
Stredný rad ovládačov pre modely lietadiel od spoločnosti Hobbywing. Neobsahuje interný BEC. Trvalý prúd 160 A, špičkový prúd 200 A. Napájanie 6-14S LiPol. Hmotnosť 221,5 g. Rozmery 110x50,3x33,2mm.
  • E-shop2 ks
    odošlemezítra
DOPRAVA ZADARMO
5 %
Kód: RCPROFI
Kód produktu
PD-HW30201650
Značka
EAN
Zodpovednosť za vady
24 mesiacov
97 % zákazníkov nás odporúča
7 170 recenzií
Štěpán Šídlo
Štěpán Šídlopo–pia: 8–16 h
Súvisiace produkty
Na sklade > 3 ks
Na sklade > 10 ks
Na sklade > 10 ks
Na sklade posledný kus
POPIS A FUNKCIE REGULÁTORA
  • Vybavený je vysoko výkonným 32-bitovým mikroprocesorom ARM M4 s hodinovou frekvenciou až 72 MHz; regulátor je kompatibilný s väčšinou bezkartáčových motorov.
  • Galvanicky oddelená výkonová časť optoelektronickým prvkom.
  • Režimy štartu Normal/Soft/Very Soft sú vhodné pre bežné vrtuľové lietadlá a modely s dúchadlami.
  • Kalibrácia rozsahu plynu na dokonalé prispôsobenie riadiaceho signálu z vašej RC súpravy.
PREGRAMOVATEĽNÉ FUNKCIE
  • Počet článkov LiPo: Odporúčame nastaviť manuálne pre 100% spoľahlivú funkciu napäťovej ochrany. Ak zvolíte automatickú detekciu, riadiaca jednotka automaticky vypočíta počet článkov pripojeného akumulátora podľa pravidla "3,7 V na článok".
  • Rozbeh: Normálny rozbeh (okamžitý rozbeh), Mäkký rozbeh (s pomalým rozbehom pre motory s veľkými vrtuľami, prevodovkou alebo menšími dúchadlami), Veľmi mäkký rozbeh (s veľmi pomalým rozbehom pre motory s veľkými vrtuľami, prevodovkou alebo dúchadlami od 90 mm).