KAVAN Smart PRO-160HV Opto
KAVAN Smart PRO-160HV Opto
KAVAN Smart PRO-160HV Opto
Programovateľný telemetrický regulátor striedavého prúdu OPTO pre modely lietadiel. Trvalý prúd 160A (špičkový 210A), napájanie 4-12 LiPo článkov, OPTO regulátor bez BEC, hmotnosť 195g, rozmery 65x57x21mm. Kompatibilný s telemetriou KAVAN V20, JETI Duplex EX, Futaba S.BUS2, Multiplex MSB, Graupner Hott, PowerBox P2Bus, Spektrum SRXL2. Programovanie pomocou JETIBOX alebo USB rozhrania KAVAN Smart PRO alebo MAV Sense na PC.
  • E-shop> 3 ks
    odošlemezítra
DOPRAVA ZADARMO
Kód produktu
PD-KAV32.31064
Značka
EAN
Zodpovednosť za vady
24 mesiacov
97 % zákazníkov nás odporúča
7 170 recenzií
Štěpán Šídlo
Štěpán Šídlopo–pia: 8–16 h
Súvisiace produkty
Na sklade > 3 ks
Na sklade > 10 ks
Na sklade > 10 ks
Na sklade posledný kus
Výkonný regulátor motora BLDC s trvalým prúdom až 160 A pri napätí až 51 V (12S LiPo). S možnosťou špeciálneho firmvéru režimu štartér alebo štartér-generátor.