Dron DJI Mavic Pro Fly More Combo (Platinum version)

Doprava zadarmo

Dron DJI Mavic Pro Fly More Combo (Platinum version)

DJI Mavic Pro Platinum je malý, napriek tomu výkonný dron s novým pohonným systémom, vďaka ktorému sa z oblohy stáva plátno vašej kreativity, ľahko a bez starostí, a pomáha vám z každého momentu vytvoriť moment letecký. Kompaktná schránka uchováva vysokokomplexnú technológiu, ktorá z dronu Mavic Pro Platinum robí doposiaľ najsofistikovanejšiu lietajúcu kameru DJI. 24 výkonných výpočtových jadier, úplne nový systém na prenos s dosahom až 7 km, 5 optických senzorov a 4K kamera s trojosovým stabilizovaným závesom čakajú na váš povel, stačí stlačiť tlačidlo alebo ťuknúť na displej. Celý popis »
Značka: DJI Kód produktu: PM-DJIM0252C
Záruka: 2 roky EAN: 6958265152771
1 199,58 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

DJI Mavic Pro Platinum je malý, napriek tomu výkonný dron s novým pohonným systémom, vďaka ktorému sa z oblohy stáva plátno vašej kreativity, ľahko a bez starostí, a pomáha vám z každého momentu vytvoriť moment letecký. Kompaktná schránka uchováva vysokokomplexnú technológiu, ktorá z dronu Mavic Pro Platinum robí doposiaľ najsofistikovanejšiu lietajúcu kameru DJI. Dvadsaťštyri výkonných výpočtových jadier, úplne nový systém na prenos s dosahom až 7 km, 5 optických senzorov a 4K kamera s trojosovým stabilizovaným závesom čakajú na váš povel, stačí stlačiť tlačidlo alebo ťuknúť na displej.

Verzia Platinum je vybavená úplne novými vrtuľami, ktoré znižujú hluk až o 60 % (4 dB) a zároveň s novými regulátormi zvyšujú letový čas až na 30 minút.

Plne vybavená combo súprava pre ešte dokonalejšie zážitky, obsahujúca prepravný batoh, nabíjačku s autoredukcou, nabíjací hub na 4 akumulátory, nabíjací adaptér powerbanky a 2x pohonný akumulátor navyše.

VÝKONNÝ
Lietajte ešte ďalej
Vnútri ovládača dronu Mavic, ktorý sa zmestí do vrecka, sa nachádza úplne nová technológia na prenos DJI OcuSync s dosahom až 7 km a Full HD 1080p videoprenosom.

Bez narážania a škrabancov
Nechránený dron môže narážať do prekážok pri letoch na dlhé vzdialenosti alebo pri zostupe z veľkej výšky v režime návratu domov. Mavic využíva technológiu FlightAutonomy, aby vnímal okolité prekážky do vzdialenosti 15 m. Môže ich tak obletieť alebo zastaviť a visieť a predísť tak nehode aj pri lietaní bez vizuálneho kontaktu.

Presné visenie
Pozíciovanie podľa satelitov môže dronu pomôcť visieť iba vonku bez okolitých prekážok a rušenia. Dron bez satelitov nie je schopný dosiahnuť presné pozicovanie a môže tak vo vzduchu plávať. Preto je Mavic vybavený prednými a spodnými optickými senzormi a môže tak presne visieť vnútri budov alebo na miestach bez signálu GPS.

Zostaňte dlhšie vo vzduchu
Mavic je oproti Phantomu 4 síce šestinový, to však neznamená, že by mal lietať kratšiu dobu. Mavic môže lietať oveľa dlhšie, než by ste odhadovali podľa jeho veľkosti. Je schopný dosahovať až 30 minút letového času a maximálnu vzdialenosť 13 km vďaka vysokovýkonným a efektívnym motorom, regulátorom a vrtuliam.

4K Ultra HD Video
Mavic podporuje 4K video pri 30 snímkach za sekundu. Nie je použitá elektronická stabilizácia obrazu, aby bol každý záber skutočne 4K. Vytvorili sme miniatúrny, extrémne presný trojosový stabilizovaný záves len pre dron Mavic, ktorý je schopný kameru stabilizovať aj pri rýchlom pohybe na dosiahnutie plynulého videa a ostrých fotografií.

Fotografie z výšky
Všetci milujeme skvelé fotografie. Či už si chcete vyhotoviť momentku alebo si kompletizuje portfólio, Mavic a jeho 12-megapixelová kamera s podporou Adobe DNG RAW sú pripravené na fotografovanie.

KREATÍVNY
Natáčajte ako profesionál. Automaticky.
Nepotrebujete filmový štáb, keď používate dron Mavic, pretože všetko čo potrebujete je ActiveTrack. Stačí zaznačiť to, čo chcete natáčať a ActiveTrack sa postará o zvyšok, môžete tak natáčať ako profesionál.

Zamávajte svojmu dronu 
Keď je Mavic vo vzduchu a vy ste v zábere, všetko čo potrebujete na vyhotovenie momentky je jednoduché gesto. S Mavicom v režime gestá si tak môžete vyhotoviť unikátne selfie fotografie.

Presne nastavené ovládanie
Keď si chystáte záber alebo lietate vnútri budov, nechcete letieť príliš rýchlo. Prepnite do režimu statív a každý pohyb dronu Mavic sa stane precíznym a pomalým.

ĽAHKÝ
Lietanie pomocou telefónu
Možno si chcete vyhotoviť rýchlu fotografiu, alebo nastaviť nasledovanie vášho kamaráta, alebo len letieť do oblakov a trochu sa preletieť. Všetko čo potrebujete je len váš telefón.

Tapfly
Začiatočníci majú často problémy s lietaním po priamke, pretože nie sú zvyknutí na joysticky, to sťažuje natáčanie videí. TapFly znamená, že môžete ťuknúť tam, kam chcete letieť, a Mavic tak plynule poletí tým smerom a vy sa tak môžete sústrediť na ovládanie kamery a robenie fotografií alebo videí. Lietanie môže byť naozaj také jednoduché.

Čakajúci na povel
Mavic reaguje na každý povel takmer okamžite. Či už chcete natočiť pomalý, ľahko plynúce záber alebo si rozprúdiť krv pri 65 km/h rýchlosti v režime šport.

Bez starostí
Dve súpravy senzorov. Dvakrát taký spoľahlivý.
Najčastejším problémom dronov je senzor, ktorý nefunguje tak, ako by mal. Preto je Mavic vybavený dvoma z každého kľúčového senzora. Keď jeden zlyhá, druhý ho nahradí.

Vyrovnaný
Zostaňte v rovnakej výške nad zemou, automaticky. Nerobte si starosti s tým, že lietate veľmi nízko, Mavic bude udržiavať tú správnu výšku nad nerovnými povrchom.

Bezpečnejší a inteligentnejší akumulátor
Inteligentný pohonný akumulátor Mavic poskytuje letový čas až 27 minút, umožňuje kontrolovať stav akumulátora v reálnom čase počas letu pomocou aplikácie DJI GO. Ďalej vypočítava zostávajúci letový čas a pomáha tak pilotovi lietať bezpečnejšie.

Stačí sa len pozrieť
Pomocou aplikácie DJI GO môžete vidieť všetko, čo vidí kamera a ďalšie informácie o drone Mavic, ktoré potrebujete vedieť, a to od životnosti akumulátora po umiestnení, smer letu a mnoho ďalších údajov.

Obsah balenia

 • RC dron Mavic Pro Platinum
 • Ovládač so systémom prenosu OcuSync
 • 3x inteligentný akumulátor Li-Pol 11,4 V/3830 mAh
 • Nabíjačka 50 W
 • Súprava vrtúľ 5 párov
 • 16 GB micro SD karta
 • USB kábel
 • RC kábel (Lightning konektor)
 • RC kábel (Micro USB konektor)
 • Prepravný batoh
 • Nabíjačka s autoredukciou 12 V
 • Nabíjací adaptér na 4 akumulátory
 • Nabíjacia redukcia powerbanky

Podporované systémy a zariadenia

Verzia iOS 4.1.5.
Vyžaduje iOS 9.0 alebo novší. Kompatibilný so smartfónmi iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + mobilný, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + mobilný, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + mobilný, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + mobilný. Táto aplikácia je optimalizovaná pre iPhone 7, iPhone 7 Plus.

Android verzie 4.1.4.
Android verzia 4.4.0 alebo novšia. Kompatibilný so smartfónmi Samsung S8, Samsung S7, Samsung S7, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Samsung Tabs 705c, Ascend Mate 9, Ascend Mate 7, Huawei P10 Plus, Huawei Honor 8, Huawei P8 Max, Xiao 5, Google Nexus 6, Nexus 9, Google Nexus 7 II, LG V20.

Podpora ďalších dostupných zariadení je vo fáze testovania a ich vývoj pokračuje.

Na tento produkt sú poskytované profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný český návod na použitie.Parametre modelu
Odporúčaný vek od: 15 rokov
Farba: sivá
Šírka: 80 mm
Výška: 80 mm
Dĺžka: 190 mm
Hmotnosť: 737 g
Akumulátor a nabíjanie
Výmenný akumulátor:
Spôsob nabíjania: 230 V
Typ: Li-Pol
Napätie: 11,4 V
Čas nabíjania: 90 min.
Čas prevádzky: 30 min.
Kapacita: 3830 mAh
Ovládanie modelu
Ovládanie: telefónom
Batérie do vysielača súčasťou balenia:
Ovládanie: vysielačom
Frekvencia: 2,4 GHz
Batérie vo vysielači: integrované
Vysielač: pákový
Dosah: 7000 m
Kamera
Kamera súčasťou balenia:
Online prenos obrazu:
Prenos obrazu: do telefónu
Stabilizácia obrazu (gimbal):
Záznam obrazu sa ukladá: na pamäťovú kartu v kamere
Vertikálne otáčanie kamery: automaticky za letu
Maximálne rozlíšenie: 4K (4096x2160)
Vlastnosti modelu
Kompas (headless režim):
GPS:
Barometer:
Automatický štart/pristátie:
Automatický návrat:
Sledovanie objektu (follow me):
Detekcia prekážok:
Ovládanie gestami:
3D akrobacia (flip):
Motor/motory: striedavé

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.