RC lietadlo P-47 Thunderbolt Mode1

RC lietadlo P-47 Thunderbolt Mode1

RTF, 2.4 GHz, rozpätie 864 mm Celý popis »
Značka: Thunder Tiger Kód produktu: PM-.4334-F20M1
Záruka: 2 roky EAN: 4719523600340
131,58 € s DPH
nie je skladom


Eshop je v plnej prevádzke!

Predlohou pre túto polomaketu bol jeden z najvýkonnejších spojeneckých stíhacích lietadiel druhej svetovej vojny, Republic P-47D v staršom prevedení s krytom kabíny nadväzujúcim na zvýšený chrbát trupu, tzv. "Razorback". Rýchly, robustný, s mohutnou batériou ôsmich 12,7 mm guľometov Browning, schopný nosiť neuveriteľný náklad bômb a rakiet, legendárny "Kotlár" likvidujúci lokomotívy a vlaky na veľkej časti nacistického Nemecka a okupovaných krajín ...

Thunder Tiger ponúka úhľadný malý model z penového polystyrénu vhodný pre rekreačného letca. Thunderbolt ocení ako výborný pokračujúci model každý, kto už zvládol základy pilotáže, a túži vyslať do vzduchu "naozajstnú stíhačku.

Celý model je zostavený z dielov z penového polystyrénu lisovaných do negatívnej formy. V Super Combi dostávate model už prakticky úplne hotový s nainštalovanou pohonnou jednotkou (striedavý motor Ripper OBL 2928/09) a RC vybavením. Zostáva prilepiť chvostové plochy, pripojiť ťahadlá kormidiel, upevniť podvozok (tu môžete voliť podvozok v zatiahnutej polohe pre vzlet z ruky a pristávaní na brucho do trávy alebo podvozok vo vysunutej polohe pre vzlet a pristátie z asfaltovej dráhy) a vrtuľu. Ovládané sú krídelká (jedno servo s torznými náhonmi), výškovka a otáčky motora; ovládanie smerovky môžete ľahko doplniť (servo nie je súčasťou Super Comba), ak budete chcieť využiť naplno akrobatické schopnosti modelu.

Pre ovládanie modelu je v Super Combi dodávaná štvorkanálová RC súprava Skymaster TS4 2,4 GHz FHSS. Vysielač je klasický pákový s dvojicou krížových ovládačov a páčkovými trimami, prepínačmi zmyslov výchyliek pre všetky kanály, vypínateľným mixom pre ovládanie motýlikových chvostových plôch alebo elevón (pre samokrídla a delty), Mini USB konektorom pre využitie v úlohe ovládača PC simulátor a nabíjacím konektorom (pre nabíjanie akumulátorov vo vysielači môžete použiť nabíjača Hitec CG-S32 alebo RC System Twin Charger). Nechýba samozrejme párovacie tlačidlo pre párovanie s prijímačmi a kontrolu dosahu súpravy pri zníženom vyžarovaní výkonu. Prijímač umožňuje nastaviť a do pamäti uložiť núdzové výchylky (funkcia fail-safe). Otáčky motora ovláda striedavý regulátor BLC-12 so stabilizátorom napájania BEC zaisťujúcim napájanie prijímača a serv z pohonného akumulátora; je konštruovaný pre napájanie z NiCd, NiMH i Li-poly akumulátorov. Ako pohonná súprava je v Super Combi dodávaný osemčlánkový NiMH akumulátor 9,6 V 600 mAh, pre jeho nabíjanie poslúži rýchlonabíjač ACE (s napájaním 12 V).

Thunderbolt môžete k ešte väčším výkonom nabudiť použitím trojčlánkového Li-poly akumulátora s kapacitou 1100-1600 mAh (nie je súčasťou Super Comba).

Super Combo obsahuje: zostavený trup s nainštalovanou pohonnou jednotkou, regulátorom, prijímačom a servom, krídlo so servom a chvostové plochy, podvozok s kolesami, štvorlistú vrtuľu, drobné príslušenstvo, 5-min epoxid, štvorkanálový vysielač 2,4 GHz SkyMaster TS4, rychlonabíjač ACE , NiMH akumulátor 9,6 V 600 mAh a obrázkový návod.

Rozpätie[mm]864
Dĺžka [mm]750
Hmotnosť [g]520
Plocha krídla [dm2]14.6
Ovládané funkcieV,K,M
Stavebná náročnosťS1
Náročnosť pilotážeP2,P3

Doporučený pohon a RC vybavenie:

Super ComboTuning
Motor*Ripper OBL 2928/09*Ripper OBL 2928/09
Regulátor*BLC-12*BLC-12
Akumulátor*NiMH 9,6 V 600 mAhRAY 1100 mAh 11,1 V
Vrtuľa*AS6467*AS6467
Serva*2x C-1016*2x C-1016
RC súprava4 kanály, *SkyMaster TS4
*) Nachádzajúce sa v Super Combe

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na