RC lietadlo P-47 Thunderbolt Mode1

RC lietadlo P-47 Thunderbolt Mode1

RTF, 2.4 GHz, rozpätie 864 mm Celý popis »
Značka: Thunder Tiger Kód produktu: PM-.4334-F20M1
Zodpovednosť za vady: 2 roky EAN: 4719523600340
131,58 € s DPH
nie je skladom

Predlohou pre túto polomaketu bol jeden z najvýkonnejších spojeneckých stíhacích lietadiel druhej svetovej vojny, Republic P-47D v staršom prevedení s krytom kabíny nadväzujúcim na zvýšený chrbát trupu, tzv. "Razorback". Rýchly, robustný, s mohutnou batériou ôsmich 12,7 mm guľometov Browning, schopný nosiť neuveriteľný náklad bômb a rakiet, legendárny "Kotlár" likvidujúci lokomotívy a vlaky na veľkej časti nacistického Nemecka a okupovaných krajín ...

Thunder Tiger ponúka úhľadný malý model z penového polystyrénu vhodný pre rekreačného letca. Thunderbolt ocení ako výborný pokračujúci model každý, kto už zvládol základy pilotáže, a túži vyslať do vzduchu "naozajstnú stíhačku.

Celý model je zostavený z dielov z penového polystyrénu lisovaných do negatívnej formy. V Super Combi dostávate model už prakticky úplne hotový s nainštalovanou pohonnou jednotkou (striedavý motor Ripper OBL 2928/09) a RC vybavením. Zostáva prilepiť chvostové plochy, pripojiť ťahadlá kormidiel, upevniť podvozok (tu môžete voliť podvozok v zatiahnutej polohe pre vzlet z ruky a pristávaní na brucho do trávy alebo podvozok vo vysunutej polohe pre vzlet a pristátie z asfaltovej dráhy) a vrtuľu. Ovládané sú krídelká (jedno servo s torznými náhonmi), výškovka a otáčky motora; ovládanie smerovky môžete ľahko doplniť (servo nie je súčasťou Super Comba), ak budete chcieť využiť naplno akrobatické schopnosti modelu.

Pre ovládanie modelu je v Super Combi dodávaná štvorkanálová RC súprava Skymaster TS4 2,4 GHz FHSS. Vysielač je klasický pákový s dvojicou krížových ovládačov a páčkovými trimami, prepínačmi zmyslov výchyliek pre všetky kanály, vypínateľným mixom pre ovládanie motýlikových chvostových plôch alebo elevón (pre samokrídla a delty), Mini USB konektorom pre využitie v úlohe ovládača PC simulátor a nabíjacím konektorom (pre nabíjanie akumulátorov vo vysielači môžete použiť nabíjača Hitec CG-S32 alebo RC System Twin Charger). Nechýba samozrejme párovacie tlačidlo pre párovanie s prijímačmi a kontrolu dosahu súpravy pri zníženom vyžarovaní výkonu. Prijímač umožňuje nastaviť a do pamäti uložiť núdzové výchylky (funkcia fail-safe). Otáčky motora ovláda striedavý regulátor BLC-12 so stabilizátorom napájania BEC zaisťujúcim napájanie prijímača a serv z pohonného akumulátora; je konštruovaný pre napájanie z NiCd, NiMH i Li-poly akumulátorov. Ako pohonná súprava je v Super Combi dodávaný osemčlánkový NiMH akumulátor 9,6 V 600 mAh, pre jeho nabíjanie poslúži rýchlonabíjač ACE (s napájaním 12 V).

Thunderbolt môžete k ešte väčším výkonom nabudiť použitím trojčlánkového Li-poly akumulátora s kapacitou 1100-1600 mAh (nie je súčasťou Super Comba).

Super Combo obsahuje: zostavený trup s nainštalovanou pohonnou jednotkou, regulátorom, prijímačom a servom, krídlo so servom a chvostové plochy, podvozok s kolesami, štvorlistú vrtuľu, drobné príslušenstvo, 5-min epoxid, štvorkanálový vysielač 2,4 GHz SkyMaster TS4, rychlonabíjač ACE , NiMH akumulátor 9,6 V 600 mAh a obrázkový návod.

Rozpätie[mm]864
Dĺžka [mm]750
Hmotnosť [g]520
Plocha krídla [dm2]14.6
Ovládané funkcieV,K,M
Stavebná náročnosťS1
Náročnosť pilotážeP2,P3

Doporučený pohon a RC vybavenie:

Super ComboTuning
Motor*Ripper OBL 2928/09*Ripper OBL 2928/09
Regulátor*BLC-12*BLC-12
Akumulátor*NiMH 9,6 V 600 mAhRAY 1100 mAh 11,1 V
Vrtuľa*AS6467*AS6467
Serva*2x C-1016*2x C-1016
RC súprava4 kanály, *SkyMaster TS4
*) Nachádzajúce sa v Super Combe

Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
52 483 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Zákazníci sa pozreli tiež na


Prečo nakupovať u RCprofi