Giant P-51D Mustang EPP 1700mm ARF RED TAIL

Giant P-51D Mustang EPP 1700mm ARF RED TAIL

ARF set P-51 Mustang z EPP o rozpätí 1700mm so striedavým motorom s regulátorom 85A, osadenými 10 servami a elektrickým zaťahovacím podvozkom. Ovládané krídelká, smerovka, výškovka a klapky, funkčné pozičné svetlá. Pre 6s LiPo 3300-4000 mAh. Celý popis »
Značka: FMS Kód produktu: PM-4ST19080-AR
Záruka: 2 roky EAN: 8595241381176
455,89 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

North American P-51 Mustang je najslávnejším a pravdepodobne tiež najlepším americkým stíhacím lietadlom II. svetovej vojny. V jedinom stroji sa skvele skĺbila vysoká rýchlosť a stúpavosť, výborná obratnosť so silnou výzbrojou a obrovským doletom, čo umožnilo prekliesniť cestu zväzom Lietajúcich pevností a Liberatorov do vnútra Tretej ríše ... Model v stavebnici predstavuje P-51D slúžiace r. 1945 krátko u 8. leteckej armády v Británi, neskôr v kanadskej RCAF; ktorý si zahral vo filmoch Memphis Belle, Zachráňte vojaka Ryana alebo Hartova vojna, a ktorý dnes lieta vo sfarbení stroja "Ferocious Frankie" Wallace Hopkinsa, esá s 8 zostrelmi. Je v majetku The Old Flying Machine Company sídliacej v britskom Duxforde.

1400 mm EPP modely sú už "stará vesta" ... no, tak si dáme niečo ešte väčšieho - poriadneho macka - P-51D Mustang o rozpätí 1700 mm! Borci v FMS si dali záležať na množstve maketových detailov (vrátane funkčných pozičných svetiel) a celkovo realistickom prevedení so zaťahovacím podvozkom (vrátane ostrohy) a vztlakovými klapkami - to je, panečku, vec! Veeeľkééé rozmery, atraktívny vzhľad "warbirdu" a dobré letové vlastnosti predurčujú EPP Giant P-51 do role monštruózne rekreačnej stíhačky okorenenéj príjemnou dávkou vojnového adrenalínu pre skúseného pilota, ktorý spoľahlivo zvláda lietanie s rýchlymi akrobatickými modelmi ...

Trup z penového EPP je dodávaný s namontovaným striedavými motorom s rotačným plášťom (C5060-270), s osadeným 85 A SBEC striedavým regulátorom a so spínaným stabilizátorom napájania UBEC 6/10 A pre napájanie prijímača a serv. Pre zjednodušenie palubnej elektroinštalácie slúžia dva káblové zväzky s multikonektormi spájajúcimi elektroniku v poloviciach krídla a v trupe; zaisťujú aj napájanie pozičných LED svetiel z prijímača. Pre zapojenie do prijímača sú vyvedené štandardné servokonektory JR / UNI pekne prehľadne označené zástavky s číslami kanálov (v štandardnom poradí kanálov Hitec/Futaba). Jednoduchý prístup k prijímaču a pohonnému akumulátoru zaručuje odnímateľný prekryt kabíny. S modelom je dodávaný maketový kužeľ a štvorlistá vrtuľa.

Krídlo taktiež z penového EPP s polosúmerným profilom je dvojdielne, spájané 2 trubkovovými laminátovými spojkami. K trupu sa upevňuje zospodu 4 skrutkami. Krídelká aj klapky sú ovládané vždy dvoma miniservami s kovovými prevodmi uloženými v krídle.

Vodorovná chvostová plocha z EPP sa k trupu upevňuje skrutkami, zvislá chvostová plocha sa lepí k trupu a VOP. Chvostové plochy sú ovládané miniservami s kovovými prevodmi uloženými v priestore kabíny pomocou drôtových ťahadiel.

Pred pripojením tiahel doporučujeme kormidlá "rozpohybovať" opakovaným opatrným vychyľovaním hore a dole resp. vľavo a vpravo.

Podvozok je elektrický zaťahovací s plastovými dvierkami zatváranými a otváranými špeciálnymi servami, ostroha je riadená zvláštnym servom. Koordináciu pohybov podvozkových nôh a dvierok zabezpečuje elektronický sekvencer dodávaný v stavebnici.

Pre model budete potrebovať Li-poly šesťčlánok 3300 - 4000 mAh so zaťažiteľnosťou aspoň 25C.

Na ovládanie modelu budete potrebovať prinajmenšom šesťkanálovú RC súpravu. Pri zapájaní prijímača sa riaďte návodom na obsluhu vašej RC súpravy. Ovládané sú krídelká, klapky, smerovka, výškovka a otáčky motora.

ARF stavebnica obsahuje: takmer hotový model so striedavým motorom, štvorlistú vrtuľou s kužeľom, regulátorom otáčok, 10 servami, elektrickým zaťahovacím podvozkom, LED pozičnými svetlami, sadu príslušenstva, obrázkový návod.

Rozpätie [mm]1700
Dĺžka [mm]1480
Hmotnosť [g]4080
Plocha krídla [dm2]52.1
Ovládané funkcieS,V,K(2),M,P(3),F(2)
Stavebná náročnosťS2
Náročnosť pilotážeP3

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.