RC auto Losi 8ight-T Truggy

RC auto Losi 8ight-T Truggy

Vynikajúci závodný Losi 8ight-T Truggy 1: 8 s technológiou AVC a benzínovým motorom 5,1cc na pretekárskom 4 mm duralovom 6061 4WD šasi. Set obsahuje vysielač Spektrum ™ DX2E DSMR a prijímač Spektrum SRS4200AVC. Obsahuje štartovací box Losi pre bezproblémové spoľahlivé štartovanie motora. Celý popis »
Značka: Losi Kód produktu: AM-LOS04001C
Záruka: 2 roky EAN: 0605482583654
970,20 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Charakteristika

Vynikajúci závodný Losi 8ight-T Truggy 1: 8 s technológiou AVC a benzínovým motorom 5,1cc na pretekárskom 4 mm duralovom 6061 4WD šasi. Set obsahuje vysielač Spektrum ™ DX2E DSMR a prijímač Spektrum SRS4200AVC. Obsahuje štartovací box Losi pre bezproblémové spoľahlivé štartovanie motora.

Obsah balenia

Obsahom balenia je zostavené auto Losi 8ight Truggy 1: 8 4WD s prijímačom SRS4200AVC so stabilizáciou AVC, benzínový motor Dynamite .31, dvojica serv S601, prijímačový LiPol akumulátor 7.4V 1300mAh, vysielač Spektrum DX2E, 4AA batérie do vysielača, 2x 70ml oleja do motora , startbox, drobné príslušenstvo, návod na použitie.

Charakteristika

Vynikajúci závodný Losi 8ight-T Truggy 1: 8 s technológiou AVC a benzínovým motorom 5,1cc na pretekárskom 4 mm duralovom 6061 4WD šasi. Set obsahuje vysielač Spektrum ™ DX2E DSMR a prijímač Spektrum SRS4200AVC. Obsahuje štartovací box Losi pre bezproblémové spoľahlivé štartovanie motora.

V sete je obsiahnutá hotová zostavená buggy Losi 8ight-T Truggy s kompletnou nainštalovanou elektronikou a pohonom. Auto je rokmi osvedčená závodná buggy s výborným podvozkom, postavenom na šasi z duralového plechu 6061 s osvedčenými nápravami s kovovými polosami, pohonom a tlmičmi.

Nový benzínový motor o objemu 5,1 cm³

Najväčšou inováciou modelu je nepochybne benzínový motor s objemom 5,1 cm³. Vďaka elektronickému zapaľovaniu je štartovanie ľahké, beh motora je veľmi stabilný a ľahko nastaviteľný. Okrem týchto výhod je súčasne dôležitá aj cca 3x nižšia spotreba paliva oproti štandardným žeraviacim motorom. Prevádzka modelu je oproti modelom so žeraviacim motorom približne 10x lacnejšia, nepotrebujete žiadne špeciálne palivo - na prevádzku potrebujete zmes benzínu a oleja do dvojtaktných motorov.

Prijímač s technológiou AVC (Active Vehicle Control)

Technológia AVC je najnovšia inovácia Spektrum od Horizon Hobby v oblasti prijímačov pre modely áut. Tento stabilizačný systém prináša úplne nový spôsob riadenia RC áut. AVC technológia využíva senzory pre korekcie riadenie a súčasne plynu. Výsledkom je plynulejšia jazda, stabilné správanie na rovine aj v zákrutách a bezpečnejšie držanie stopy.

 • Heading Hold: AVC technológia drží smer jazdy a vykonáva okamžité korekcie smeru jazdy tak, aby auto neuhýbalo zo smeru a zároveň sa nijako neovplyvnilo riadenie.
 • Riadenie plynu: Cieľom tejto funkcie je zaistenie maximálnej priľnavosti kolies a zabránenie preklzu. Vďaka tomu je výkon motora optimálne privádzaný na kolesá, takže nech sa auto dostane do šmyku alebo nabehne na klzký povrch, je rýchlosť upravená a auto je opäť plne riaditeľné.
 • Nastaviteľná citlivosť: Výšku stabilizácie, ktorú poskytuje technológia AVC, je možné nastaviť tak, aby vyhovovala ľubovoľnej kombinácii kvality vodiča, štýlu jazdy a terénu. V závislosti na vysielači Spektrum, ktorý používate, môžete vykonať úpravy stabilizácie pomocou programovacej funkcie alebo ovládacieho prvku vysielača. AVC je možné taktiež vypnúť a mať tradičný zážitok z jazdy, kde si môžete porovnať svoje vodičské schopnosti s elektronickým systémom.
Elektronika

Vysielač DX2E V3 pracuje v pásme 2,4 GHz a moduláciou DSMR, takže sa nemusíte báť o stratu spojenia, či malý dosah. Pre zaistenie správnej funkcie elektronickej stabilizácie AVC je k riadeniu použité rýchle digitálne servo.

Vlastnosti
 • Revolučný benzínový motor s objemom 5 cm³ - vysoká spoľahlivosť, ľahké štartovanie, 10x nižšie prevádzkové náklady, menej oleja v palive znamená ľahšie čistenie po jazde
 • Súčasťou balenia je prijímač Spektrum SRS4200 s technológiou AVC - elektronická stabilizácia
 • LiPol batérie prijímača Spektrum ™ 7,4V
 • 4WD náhon na všetky kolesá
 • Vode odolná elektronika
 • RC súprava Spektrum 2.4 GHz DX2E s moduláciou DSMR
 • V sete je štartovací box Losi - štartovanie tak nemôže byť jednoduchšie
 • Závodné 4 mm duralové 6061 4WD šasi
 • Hliníkové 16 mm olejové tlmiče

Odporúčame kúpiť

Benzín a kvalitný olej pre dvojtaktné motory, batériu do štartéra, nabíjač pre batériu prijímača a štartéra.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na