RC auto Maverick blackout XB, petrol

Doprava zadarmo

RC auto Maverick blackout XB, petrol

Obrovský model kategórie buggy v mierke 1:5, poháňaný benzínovým motorom 30ccm v RTR sete vrátane RC súpravy 2,4 Ghz a prijímačového aku pcaku 6V 2500 NiMH. Celý popis »
Značka: Maverick Kód produktu: PM-HPIMV12402
Záruka: 2 roky EAN: 5050864012645
959,61 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Model obria buggy s náhonom na všetky štyri kolesá je poháňaný benzínovým motorom s obsahom 30ccm!!!!! s ťahovým štartérom. Vďaka tomuto pohonu je prevádzka úplne bezproblémová a nenáročná. Stačí natankovať 700ml nádrž benzínom Natural 95 s prímesou oleja, zatiahnuť za šnúru štartéra a môžete si desiatky minút užívať strhujúcu jazdu s týmito kolosmi.

Prevedenie podvozku je veľmi podobné modelom menších mierok, len konštrukcia a použité materiály sú podriadené tomu, aby bezmála 20 kg model odolal aj v tých najnáročnejších podmienkach. Motor o obsahu 30ccm poháňa cez odstredivú spojku pomocou rozvodovky a oceľového stáleho prevodu všetky štyri kolesá, čo je v tejto kategórii celkom ojedinelé.

Základom podvozku je šasi z 4mm duralu 6061T6, ktoré zaručuje dostatočnú pevnosť. Tomu napomáha aj predná vzpera. Predná i zadná náprava je vybavená planétovými diferenciálmi s oceľovými ozubenými kolesami. Kolesá sú nezávisle zavesené na spodných lichobežníkových a na horných trojuholníkových ramenách. Tie sú rovnako ako závesy kolies, domčeky diferenciálov, nárazníky apod. vyrobené z veľmi pevného plastu plneného sklenými vláknami. Robustnosť a prevedenie týchto dielov je riešené s ohľadom na hmotnosť modelu. Rovnako sú dimenzované všetky prevody, polosi a ich unášače.

Všetky spojovacie tyče (svorníky ramien a pod.) sú oceľové o priemere 7 mm vybavené pravo-ľavým závitom a šesťhranom, čo umožňuje pohodlné a presné nastavenie geometrie podvozku. O odpruženie sa stará štvorica celokovových olejových tlmičov s vinutými pružinami. Predpätie pružiny je jednoducho nastaviteľné pomocou matice s jemným závitom. Sivo eloxované držiaky tlmičov (parohy) sú vyrobené z 8 mm silného!!! duralu. Pneumatiky majú osvedčenú terénnu vzorku. Bezpečne zastaviť tento model to už chce silu a preto je použitá dvojitá kotúčová brzda.

K pohonu je použitý benzínový motor s obsahom 30ccm vybavený ťahovým štartérom, odstredivou spojkou, membránovým karburátorom "á la" Walbro a tlačidlom pre zhášanie motora. Pre jednoduchšie štartovanie je karburátor vybavený sýtičom a ručnou pumpičkou pre nasatie paliva z nádrže. Tá má objem 700ccm. O prísun čerstvého vzduchu do motora sa stará veľkoobjemový vzduchový filter s dvojitou vložkou

K ovládaniu je použitá moderná RC súprava pracujúca v pásme 2,4 Ghz. Na riadenie je použitá dvojica 20 kg serv.

Súčasťou setu je kompletne zostavený model s namontovaným motorom a osadený RC súpravou 2,4 Ghz, prijímačový aku pack 6V 2500 NiMH vr. nabíjačky, náhradné vložka na vzduchový filter a základného náradia.

Rázvor [mm]516

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na