20 % zľava na 10 bestsellerov s kódom 10ZA20 = len do 15. apríla. Vyberajte si »

POROVNANIE DRONŮ SÉRIA DJI PHANTOM 3

Spoločnosť DJI uviedla v decembri 2012 na trh prvý dron s označením Phantom. Od tej doby sa cez DJI Phantom 1 a Phantom 2 v niekoľkých rôznych verziách dopracovala až k modelom s označením DJI Phantom 3, ktoré prichádzali na trh postupne od marca roku 2015 do januára 2016. Výrobca v tejto sérii vychytal väčšinu chybičiek z predchádzajúcich sérií a teraz ponúka špičkové drony svetovej extratriedy, mnohými po práve označované ako najlepší drony na svete. Momentálne sa séria DJI Phantom 3 vyrába v štyroch rôznych verziách od najjednoduchšie a cenovo najprívetivejšie Phantom 3 Standard, cez Phantom 3 Advanced, Phantom 3 4K až po verzii Phantom 3 Professional, ktorá robí česť svojmu menu a je najlepšie z ponúkanej rady.


ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI DJI PHANTOM 3:


  • Neuveriteľná stabilita dronu aj nahrávaného obrazu
  • Dosah až 2 km
  • Kvalita natáčaného videa až 4K (ultra HD)
  • Rýchlosť takmer 60 km/h
  • Neuveriteľná výdrž dosahujúci až 25 minút letu

Podrobné porovnanie jednotlivých typov dronov v sérii Phantom 3 nájdete TU.Predovšetkým doba letu predstavuje revolúciu v predaji dronov! Väčšina dronov pre bežné použitie dosahuje doby letu okolo 10 minút. Toho si je vedomý aj taký gigant ako je Apple, ktorý už v Amerike zaradil drony DJI do svojej ponuky. Drony DJI Phantom sú čím ďalej viac využívané tiež odborníkmi vo filmárskom priemysle, poľnohospodárstve, energetike, pri pátracích akciách atď.

Suma, ktorú si musíte pripraviť za tieto modely, v posldní dobe veľmi výrazne klesla. Na ceny jednotlivých typov v sérii Phantom 3 sa môžete pozrieť v našej ponuke. Chcete si natočiť svadbu, dovolenku, športového výkon, vašu nehnuteľnosť a nechcete kupovať vlastný model na stálo? Neváhajte nás kontaktovať na obchod@rcprofi.sk. V súčasnej chvíli pre vás totiž pripravujeme požičovňu dronov, kde bude možné zapožičať si kvalitný dron napríklad len na deň alebo aj na hodinu. Ak si chcete model pred použitím vyskúšať, táto služba pre vás bude správnou voľbou. 11. apríla 2017

Prečo nakupovať u RCprofi