RC dron YUNEEC Q500 4K TYPHOON SPORT/W

RC dron YUNEEC Q500 4K TYPHOON SPORT/W

Yuneec Q500 Typhoon je kompletná kvadrokoptéra určená pre letecké snímkovanie vybavená 4K kamerou umiestnenou na 3-osom závese a vysielačom Typhoon Wizadr umožňujúcom ovládanie multikoptéry jednou rukou a plného využitia funkcií Foloow My a Watch. Celý popis »
Značka: YUNEEC Kód produktu: PM-YUNQ4KWEU
Záruka: 2 roky EAN: 0813646024336
639,63 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Spustiť sa na lyžiach z kopca, prechádzať krajinou na bicykli, pustiť sa do boja s vlnami na surfe a pri tom všetko nahrávať na kameru letiacu nad vami ... s novým Typhoon Wizard už nie len sen, ale skutočná realita.
Snímanie leteckých snímok je vďaka nášmu novému Yuneec Q500 Typhoon Wizard ešte dostupnejšie a ešte jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Vďaka 4K Ultra HD kamere umiestnenej na 3-osom stabilizovanom závese môžete zaobstarať profesionálne video záznamy. Pomocou inteligentnej riadiacej jednotky, vybavenej GPS a ďalšími "multikopterovskými" vychytávkami, je lietanie s multikoptérou hračkou aj pre úplného začiatočníka. Model vždy nasleduje vysielač vo výške a vo vzdialenosti, ktorú si sami určíte.

Q500 Typhoon je dodávaný kompletne zostavený a pripravený pre zhotovovanie leteckých snímok. Srdcom modelu je inteligentná riadiaca jednotka vybavená GPS modulom. K dispozícii sú tri letové režimy:

Letový režim SMART (inteligentný)
Režim, ktorý umožňuje lietanie s modelom vždy v smere, v ktorom stlačíte ovládač bez ohľadu na to, ktorým smerom mieri predok. Ak je stlačený ovládač doľava, model poletí vždy doľava bez ohľadu na to, kam mieri predok. V tomto režime sú dostupné aj funkcie:

 • Smart Circle ktorá umožňuje modelu lietať v inteligentnom kruhu s priemerom min. 16 m
 • Follow Me ktorá umožňuje modelu nasledovať pilota sledovaním zmeny polohy vysielača. Táto funkcia je dostupná ak je počet zachytených satelitov väčší ako 6. Vďaka funkcii "Watch Me" kamera modelu mieri vždy smerom k ovládaču a tým je zaručené, že na urobených záberov bude vždy zachytený objekt, v ktorého blízkosti sa vysielač nachádza.


Letový režim Angle (pilot)
Letový režim vhodnejší pre skúsených pilotov multikoptér, Q500 sa bude pohybovať smerom daným stlačením ovládačov na vysielači vzhľadom k prove modelu. Q500 bude automaticky udržiavať svoju polohu (pri dostatočne silnom signáli GPS) a udržiavať stálu výšku.

Letový režim HOME (automatický návrat na miesto vzletu)
Letový režim, v ktorom funkcia Follow Me privedie Q500 letom po priamej línii v smere, v ktorom sa práve nachádza pilot s vysielačom a automaticky pristane vo vzdialenosti 4-8 m od pilota.

Pre ovládanie modelu slúži ultra ľahký vysielač Typhoon Wizard, vďaka ktorému je možné model multikoptéry ovládať pomocou jednej ruky. Ovládač je vybavený všetkými funkciami pre pohodlné ovládanie modelu, k dispozícii sú funkcie ovládania letu, prepínanie medzi letovými režimami, návrat domov, ovládanie nakláňania kamery, spúšťanie nahrávania, spúšťanie/zastavovanie motorov. Model potom nasleduje vysielač v režime Smart s kamerou stále namierenou k vysielaču.

K pohonu je spolu s modelom dodávaný Li-Pol akumulátor 11,1/5400 mAh, ktorý modelu dodá energiu pre až 25 minút letu. Nabíjanie sa vykonáva pomocou nabíjača, ktorý je dodávaný spolu s modelom.

Kamera umiestnená na 3-osom stabilizovanom závese dodáva nasnímaným záznamom profesionálnu kvalitu. Vďaka špičkovému závesu sú eliminované všetky poveternostné vplyvy pôsobiace na letiaci model a záznam je dokonale stabilný. Dáta sú ukladané na Micro SD kartu 8GB.

Parametre kamery CGO3:

 • Rozlíšenie kamery: Ultra HD 4K 30fps, 2,7km 30fps, Full HD 1080p/60 (50, 48 FPS)
 • Rozlíšenie fotoaparátu: 12 MPX
 • Uhol záberu: 115°

Obsah balenia:

 • Zostavený model
 • 3-osí záves s integrovanou 4K Ultra HD kamerou
 • Vysielač Typhoon Wizard
 • 1x pohonný akumulátor 5400 mAh
 • Nabíjač pohonného akumulátora
 • CGO SteadyGrip
 • Nabíjač vysielača
 • Redukcia do zapaľovača automobilu
 • Náhradné vrtule (2 páry)
 • SD Micro karta 8GB
 • Kábel USB pre pripojenie modelu k PC


Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný český návod na použitie.

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na