DJI - Phantom 4 + batéria navyše

Doprava zadarmo

DJI - Phantom 4 + batéria navyše

Kvadrokoptéra Phantom 4 s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, s video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a veľa ďalšími funkciami. Batéria navyše. Celý popis »
Značka: DJI Kód produktu: PM-DJI0420PACK
Záruka: 2 roky EAN: 8595241380896
1 619,61 € s DPH
nie je skladom


Fungujeme ve standardním režimu!

Vitajte v budúcnosti! Staňte sa režisérom a kameramanom svojich vlastných zážitkov, dajte kamere krídla a vstúpte s nami do sveta leteckého vytvárania fotografií a videa.
Vezmite do ruky vysielač, pridajte plyn a začnite vytvárať svoj svet, svoj film ...
Phantom 4 je kompletná zostava DJI, navrhnutá k vysokému výkonu, ale pritom je ľahká a flexibilná, aby mohla poskytnúť stabilitu, ktorú potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov a fotografií. Všetky najnovšie letecké technológie zahrnuté do jediného systému pripraveného k letu, ktorý vás dostane do neba v priebehu niekoľkých minút. Model je vybavený celým radom technických noviniek, ktoré vám umožnia robiť letecké zábery takmer bez akéhokoľvek obmedzenia.

Pre porovnanie jednotlivých ponúkaných verzií modelu DJI Phantom 4 sa pozrite na nasledujúci odkaz, kde sú uvedené podrobné informácie - Porovnanie verzií DJI Phantom 4.pdf

Phantom 4 je kompletná platforma pre leteckú fotografiu a video, ktorá je "pripravená na let rovno zo škatule". Je vybavená palubnou kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s trojosovým stabilizovaným závesom, vyhotovuje ostré 12 mp snímky a stabilný videozáznam až 4K.
Štíhly, aerodynamický a kompaktný trup Phantomu 4 minimalizuje odpor v silnom vetre aj vplyv poryvov z akéhokoľvek smeru a napomáha tak predvídateľnosti a presnosti pohybu. Plne integrovaný záves umožnil posunúť ťažisko bližšie stredu a posilniť tak stabilitu ešte viac.

REVOLUČNÉ MATERIÁLY A VYLEPŠENÁ AERODYNAMIKA
Štíhly, aerodynamický a kompaktné trup Phantomu 4 minimalizuje odpor v silnom vetre aj vplyv poryvov z akéhokoľvek smeru a napomáha tak predvídateľnosti a presnosti pohybu. Plne integrovaný záves umožnil posunúť ťažisko bližšie stredu a posilniť tak stabilitu ešte viac.

VIAC LETOVÝCH MÓDOV
Phantom 4 je dostatočne flexibilný aby vyhovoval vašim rôznym potrebám. V móde Position (P) môžete využiť satelitné a vizuálne pozíciovanie, funkciu TapFly, ActiveTrack a inteligentný letové režimy. Športový režim pridáva zvýšenú obratnosť a rýchlosť (až 72 km/h) pri možnosti využiť satelitného aj vizuálneho pozíciovania. Režim Atti zaisťuje stabilitu a udržiava výšku, ale deaktivuje satelitné pozícoovanie takže je ideálny pre natáčanie plynulých záberov za letu.

DETEKCIA PREKÁŽOK
Všetci používame naše oči pre vnímanie sveta okolo nás. Systém pre detekciu prekážok dáva Phantomu 4 jeho vlastný pár očí aby mohol vidieť a reagovať na trojrozmerný svet. V štandardnom režime sa pri priblížení k prekážke zastaví a zostane visieť vo vzduchu. V režimoch TapFly, ActiveTrack alebo Smart Return Home sa prekážke vyhne alebo zastaví aby zabránil kolízii. Zároveň vás vždy varuje, takže máte prehľad o tom čo sa s Phantomu deje. Vizuálny pozičný systém smerujúci nadol využíva dvojicu kamier a ultazvukových senzorov, takže je päťkrát presnejší ako predchádzajúce verzie. Pri lietaní vnútri vám tak poskytuje istotu podobne ako pri štandardnom lietaní s využitím GPS.

TAPFLY
Všetko čo musíte urobiť aby ste mohli letieť v režime TapFly je ťuknúť na obrazovku smartfónu alebo tabletu. Ku zmene smeru letu stačí jednoducho ťuknúť na obrazovku či už chcete letieť kamkoľvek. Ovládanie s pomocou riadiacich pák, udržiavanie výšky, smeru a rýchlosti môže byť náročné - preto sa TapFly o to všetko postará za vás. Vy sa sústredíte len na váš záber. S využitím systému pre detekciu prekážok môže Phantom 4 letieť tam, kam by ste si skôr netrúfli a môžete tak vytvoriť fascinujúce dynamické zábery. Cez aplikáciu DJI Go môžete tiež aktivovať Smart Return Home funkciu, ktorá zaistí aby sa Phantom vyhýbal prekážkam zatiaľ čo sa vracia k vám.

ACTIVETRACK
S ActiveTrack sa scifi stáva realitou. Či už bežíte, idete alebo napríklad raftujete, Phantom 4 vás s pomocou vyspelých technológií počítačového videnia, rozpoznávania obrazu a strojového učenia sleduje zatiaľ čo sa pohybujete. Krúženie okolo pohybujúceho sa objektu bolo výsadou iba najskúsenejších pilotov - teraz to zvládne každý jediným pohybom prsta po obrazovke. Po celú dobu behu ActiveTrack je účinný aj systém detekcie prekážok - Phantom sa teda po celú dobu môže rozhodnúť či vás bude nasledovať, vyhne sa prekážke alebo jednoducho zastaví.

KVALITNÁ KAMERA
Zachyťte nadčasové fotografie alebo pozdvihnite leteckú filmovú tvorbu na vyššiu úroveň s výkonnou kamerou Phantomu 4, umožňujúce zhotovovanie 4K videa pri 30fps a Full HD 1080p pri 120fps pre plynulé spomalené zábery. Asférický objektív so zorným uhlom 94 ° znižuje skreslenie o 36% a chromatickú odchýlku o 56% oproti Phantomu 3. Minimálna ostriaca vzdialenosť jedného metra vám umožní viac sa priblížiť objektom a zároveň je udržať perfektne ostré.

INTEGROVANÝ ZÁVES KAMERY
Kamera Phantomu 4 je vybavená najnovším systémom stabilizácie obrazu. Využíva špeciálne navrhnutý rám v tvare U, ktorý poskytuje lepšie možnosti stabilizácie. Jeho pohyby sú riadené samostatnou riadiacou jednotkou, ktorá je v neustálom spojení s inerciálnym meracím systémom zavesenia i riadiacou letovou jednotkou Phantomu 4. Môže sa tak pripraviť na pohyb celého lietadla skôr ako sa uskutoční. Záves funguje s vysokou presnosťou + -0.03 ° a spolu so špeciálne navrhnutými tlmičmi vibrácií zabezpečuje úplne plynulé filmové zábery.

PROFESIONÁLNA POSTPRODUKCIA
K dispozícii máte celkom 10 farebných profilov pre dosiahnutie požadovaného vzhľadu alebo želateľných obrazových dát. Od režimu Vivid, ktorý zvýrazní farby a kontrast pre tvorbu úchvatných videí bez ďalších úprav, po režimy Cine-D a D-Log umožňujúce vytvárať záznam s veľkým dynamickým rozsahom, ponúkajúci najlepší farebný priestor pre postprodukciu. Možnosť úprav je nevyhnutná pre profesionálnu fotografiu, z tohto dôvodu sa Phantom 4 pýši 12 megapixelovými fotografiami, ďalej podporou Adobe DNG RAW a profily pre objektív, ktoré sú zabudované priamo do Adobe Lightroom a Photoshop.

INTELIGENTNÉ POZÍCIOVANIE
Vďaka možnosti pripojiť sa k až 24 satelitom má Phantom 4 k dispozícii presnejší a rýchlejší systém pre určenie polohy. Váš let tak máte plne pod kontrolou. S využitím kombinácie pozičných systémov GPS aj GLONASS si je plne vedomý svojej východiskovej pozície, umiestnenia a polohe voči vám. Vďaka týmto informáciám pozná svoju aktuálnu polohu, vykonáva Návrat domov, zobrazuje svoju pozíciu na mape atď.

AUTOMATICKÝ LETOVÝ ZÁZNAM
Medzi zaznamenávané informácie patrí kompletná trasa letu, dĺžka, vzdialenosť, miesto a rýchlosť, takže si môžete spätne prehrať trasu predchádzajúceho letu a dokonca si skontrolovať pohyby ovládacích pák. Verzie fotiek a videí urobených počas letu je v pamäti cache, tak aby ste ich v budúcnosti mali vždy na dosah ruky. Pokročilý letový zapisovač zároveň nepretržite zaznamenáva dáta z interných systémov, ktoré môžete v prípade potreby zdieľať s tímom podpory DJI, ak by ste mali nejaké otázky alebo problémy.

REŽIM PRE ZAČIATOČNÍKOV
Režim pre začiatočníkov Phantoma 4 obmedzuje výšku a vzdialenosť letu na 30 m. Ďalej zamedzuje klopenie kamery, aby sa nový pilot najskôr oboznámil s lietaním, než začne lietať do diaľky a ovládať kameru. Keď je režim pre začiatočníkov vypnutý, Phantom 4 sa bude pohybovať do východiskovej maximálnej výšky 120 m nad miestom vzletu. Maximálna výška môže byť upravená až na 500 m. Ďalej si môžete nastaviť vlastnú maximálnu vzdialenosť.

PROGRAMOVATEĽNÝ OVLÁDAČ
Ovládač Phantoma 4 umožňuje vytvárať snímky s Phantomu 4 takmer tak ľahko, ako keby ste kameru držali v ruke, vďaka citlivým ovládacím pákam, dedikovaným tlačidlám a dosahu až 5 km. Ponúka dedikované tlačidlá pre uvoľnenie uzávierky, štart/stop pre natáčanie, tlačidlo pre zastavenie Phantoma vo vzduchu počas autonómnych letových režimov, otočné ovládače pre klopenie stabilizovaného závesu a nastavenie kamery. Ďalej má dve programovateľné tlačidlá, takže si môžete upraviť ovládač podľa svojich potrieb.

* Maximálny dosah testovaný v otvorených miestach bez rušenia a môže sa meniť v súvislosti s miestnymi obmedzeniami.

NOVÉ VRTULE
Nový systém upevnenia vrtúľ Phantomu 4 umožňuje nasadenie všetkých vrtúľ rýchlejšie a bezpečnejšie. Namiesto skrutkovania každej vrtule stačí jednoducho pritlačiť vrtuľu k motoru, otočiť a uvoľniť. Vďaka tomuto poistnému mechanizmu môže Phantom 4 lietať ešte pohotovejšie, obratnejšie. Každá vrtuľa je vyrobená z húževnatého kompozitného materiálu, takže je dostatočne odolná, aby vydržala veľa letových hodín.

DJI GO
DJI GO je všetko čo potrebujete k lietaniu, tvorbe, zdieľaniu a pripojeniu. Je kompatibilný s radmi Phantom, Inspire, Osmo a ďalšími.

PODPORA SDK
Phantom 4 je kompatibilný s DJI SDK, čo umožňuje prístup k ďalším senzorom a ponúka väčšiu kontrolu pre vývojárov, aby mohli vytvárať aplikácie a nové vzrušujúce funkcie.

Obsah balenia:

  • Phantom 4
  • Vysielač 2,4GHz
  • 2x pohonný akumulátor 15,2V/5350mAh
  • Nabíjač 17,4V/100W
  • 4 páry vrtúľ
  • Nabíjač pohonného akumulátora a vysielače
  • Prepravný kufor
  • Český manuál


Na tento produkt je poskytovaná profesionálna technická podpora, autorizovaný záručný aj pozáručný servis a súčasťou balenia je plnohodnotný český návod na použitie.Parametre modelu
Farba: biela
Odporúčaný vek od: 14 rokov
Šírka: 350 mm
Dĺžka: 350 mm
Hmotnosť: 1380 g
Akumulátor a nabíjanie
Výmenný akumulátor:
Spôsob nabíjania: 230 V
Typ: Li-Pol
Čas prevádzky: 29 min.
Napätie: 15,2 V
Čas nabíjania: 240 min.
Kapacita: 5350 mAh
Ovládanie modelu
Batérie do vysielača súčasťou balenia:
Ovládanie: vysielačom
Frekvencia: 2,4 GHz
Batérie vo vysielači: integrované
Vysielač: pákový
Dosah: 3500 m
Kamera
Kamera súčasťou balenia:
Online prenos obrazu:
Prenos obrazu: do telefónu
Stabilizácia obrazu (gimbal):
Záznam obrazu sa ukladá: na pamäťovú kartu v kamere
Vertikálne otáčanie kamery: automaticky za letu
Maximálne rozlíšenie: 4K (4096x2160)
Vlastnosti modelu
Kompas (headless režim):
GPS:
Barometer:
Automatický štart/pristátie:
Automatický návrat:
Sledovanie objektu (follow me):
Detekcia prekážok:
3D akrobacia (flip):
Ovládanie gestami:
Motor/motory: striedavé

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na