RC Dron F450 - ARF kit kvadrokoptéra

Doprava zadarmo

RC Dron F450 - ARF kit kvadrokoptéra

Stavebnica mechaniky kvadrokoptéry so 4 striedavými motormi C2212/920 a 15A regulátormi. Kompozitové centrálne dosky s ramenami z plastu plneného sklenými vláknami. Rozpätie ramien 450 mm, prázdna hmotnosť 282 g, letová hmotnosť 800-1600 g. Celý popis »
Značka: DJI Kód produktu: PM-DJI0450
Zodpovednosť za vady: 2 roky EAN: 6958265104015
187,63 € s DPH
nie je skladom

Stavebnica mechaniky kvadrokoptéry pre rekreačné aj poloprofesionálne lietanie v rozsype. Po doplnení RC súpravou (aspoň 6 kanálov), riadiacou jednotkou a 3S pohonným Li-po akumulátorom získate vynikajúcu platformu pre ďalšie pokusy s multikoptérami - od prostého poletovania pre radosť až k leteckému snímkovanie alebo FPV lietaniu.

Základom draka modelu sú dve stredové kompozitové dosky, ktoré nesú riadiacu elektroniku, pohonný akumulátor a prípadné "užitočné zaťaženie". Na spodnej doske sú (technikou plošných spojov) vytvorené vodivé cesty zaisťujúce rozvod napájania jednotlivých regulátorov a obmedzujúce tak množstvo káblov na palube - predstavuje to tiež významnú úsporu hmotnosti. Motory sú nesené na priehradových ramenách vylisovaných z pevného plastu plneného sklenými vláknami so zalisovanými mosadznými puzdrami pre skrutky.

Celá montáž draka je veľmi jednoduchá - zahŕňa pripájanie napájacích káblov regulátorov k spodnej doske a zoskrutkovanie stredových dosiek s ramenami a motormi pomocou dodávaných imbusových skrutiek - nezabudnite ich zabezpečiť pomocou vhodného prostriedku pre zaisťovanie skrutkových spojov - ZAP Z-42, modrý Loctite pod.

Model poháňa pohonný systém Propulsion E300štvorica striedavých motorov s rotačným plášťom C2212/920, ich otáčky sú ovládané štyrmi 15 A opto regulátormi - to umožňuje pre napájanie použiť Li-po trojčlánok. Súčasťou stavebnice sú aj dva páry vrtúľ (pravotočivá/ľavotočivá) 9,4x4,3", ktoré použijete pri napájaní z trojčlánku. Pre všeobecné poletovania a letecké snímkovanie je vhodné napájanie 3S.

Ako riadiacu jednotku odporúčame použiť autopilot DJI NAZA-M V2 umožňujúcu komfortné ovládanie všetkých hlavných funkcií (stúpanie a nakláňanie, bočenie, otáčky motora), diaľkové ladenie parametrov riadiacej elektroniky, rovnako ako ovládanie pomocných funkcií užitočného zaťaženia, ako je výkyvný záves kamery. NAZA-M V2 je kompatibilný s bežnými 2,4 GHz prijímačmi, FM/PPM prijímačmi, rovnako ako s prijímačmi so zbernicou S-BUS. Umožňuje model prevádzkovať v troch letových režimoch - s ručným ovládaním, s automatickou stabilizáciou letovej polohy modelu a lietanie v režime s GPS automatickou stabilizáciou letovej polohy a zemepisnej polohy/výšky modelu. V oboch automatických režimoch je k dispozícii inteligentná fail-safe funkcia pre prípad straty alebo silného rušenia riadiaceho signálu; pri pripojenom GPS autopilot zaistí presun modelu do výšky 20 m, návrat na miesto štartu (v okruhu 10 m) a automatické pristátie.

Pri použití inteligentnej riadiacej jednotky, ako je NAZA-M V2, sú nároky na RC súpravu pre ovládanie modelu celkom malé - pre základné lietanie postačí šesťkanálová počítačová RC súprava (najradšej 2,4 GHz), ktorá by mala mať najmenej jeden kanál ovládaný trojpolohovým prepínačom pre prepínanie letových režimov. Ak chcete naplno využiť možnosti autopilota NAZA-M V2 a modelu samotného, mali by ste mať najmenej 7- alebo 8-kanálový vysielač. Pre ovládanie modelu sa používa program pre akrobatická lietadlá (budete potrebovať iba základné funkcie, ako je nastavovanie veľkosti výchyliek), takže menšia alebo väčšia sofistikovanosť heli programu vášho vysielača nehrá rolu.

Stavebnica obsahuje:

  • Kompozitové a plastové diely draka
  • 4 striedavé motory C2212-920
  • 4 striedavé regulátory 30A Opto
  • Súpravu vrtúľ 9,4x4,3"
  • Spojovací materiál
  • Návod

Dĺžka [mm]450
Priemer nosného rotora [mm]254
Hmotnosť (prázdná) [g]282
Hmotnosť letová [g]800 - 1600
Ovládané funkcieM(4),Kl,Kp,Vr,Gyro
Stavebná náročnosťS1
Náročnosť pilotážeP1
Doporučený pohon a RC vybavenie:
Sport, fotoAkro
Motor4x *C2212-09204x *C2212-0920
Vrtule4x *10x4,5"4x *8x4,5"
Regulátor4x *30 A OPTO4x *30 A OPTO
Pohonný akumulátorG3 RAY 11,1 V 2200 mAhG2 FOXY 14,8 V 2200 mAh
Riadiaca jednotkaNAZA-M + GPSNAZA-M (+GPS)
RC súpravamin. 6 kanálová počítačová, min. 1x 3-polohový prepínač pre letové režimy
*) Súčasť stavebnice

Potrebujete poradiť?

Štěpán Šídlo
Ozvite sa mi...
Štěpán Šídlo
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
Doprava zadarmo
nad 150 €
90 dní na vrátenie alebo výmenu
Poradenstvo od profesionálov
RC
servis
52 483 položiek
položiek v ponuke
10
rokov skúseností

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 3,50 €.

Predlžujeme možnosť výmeny alebo vrátenia nepoškodeného tovaru na 90 dní.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Pokazil sa váš model? Nielen pre našich zákazníkov zaisťujeme pozáručný servis RC modelov.

Vyberte si z jednej z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Dôverujte profesionálom. Už viac ako 10 rokov sa venujeme predaju, servisu a testovaniu RC modelov.

Zákazníci sa pozreli tiež na


Prečo nakupovať u RCprofi