RC dron Walkera SCOUT X4 GOPRO

Doprava zadarmo

RC dron Walkera SCOUT X4 GOPRO

Hi-tech dron s APM (waypoint). 12CH FPV rádio s live LCD, telemetriou, 3osí gimbal, ground station, video kábel a vysielač pre pripojenie GOPRO3. Celý popis »
Značka: Walkera Kód produktu: SM-16582
Záruka: 2 roky
1 419,61 € s DPH
dočasne vypredané


Fungujeme ve standardním režimu!
Máme tu pre Vás ďalší špičkový dron od firmy Walkera Scout X4. Vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a obsahuje tú najlepšiu elektroniku. Vďaka riadiacej jednotke FCS-X4 sa model automaticky stabilizuje vo všetkých osiach. Chváli sa mimoriadnou silou, okamžitými reakciami, stabilným letom a vysokou odolnosťou proti rušeniu. To všetko zaisťuje pohonná a riadiaca jednotka.

RC model Drone Scout X4 je vybavená tým najnovším systémom GPS a zaťahovacím podvozkom. 12-kanálový vysielač DEVO F12E, ktorý využíva moderné technológie 2,4 GHz s kódovaním DSSS a príjmom obrazu 5,8GHz v reálnom čase, Vám skvele poslúži na ovládanie vášho nového miláčika. Vysielač disponuje sedem bodovou krivkou plynu a kolektívu. Môžete si tiež nastaviť citlivosť gyra, mixy, dvojité výchylky a programy. Má funkcie lietadlo, vetroň, helikoptéra. Vysielač sa môže pochváliť pamäťou až na 15 modelov. Vysielač je vybavený telemetriou, čo znamená že priamo na displeji môžete sledovať výstupy zo senzorov (teplota motorov, napätie batérie, GPS dáta, rýchlosť otáčok, nadmorská výška a mnoho ďalšieho.) Vysielač má modernú konštrukciu a disponuje veľkým 5" LCD displejom. Nastavenie medzi vysielačmi je možné kopírovať bezdrôtovo. Softvér možno aktualizovať pomocou USB rozhrania.

Doba letu je až 25 minút a dosah vysielača DEVO F12E až 1-2 km. Veľkou prednosťou sú funkcie "One key go home", "Object Round Flight", "One key to start" a "IOC", ktoré možno ľahko zvoliť na vysielači. ONE KEY GO HOME - táto funkcia vráti model na miesto štartu a úplne automaticky s ním pristane. OBJECT ROUND FLIGHT - model lieta v kruhu po nastavení rádiusu na vysielači. IOC - nech je model natočený na akúkoľvek stranu, smer jeho letu je ovládaný podľa toho kam vychýlite páčku vysielač. Táto funkcia je určená predovšetkým pre úplných začiatočníkov. "One key to start" - po stlačení iba jedného tlačidla model sám odštartuje.

Ak model počas letu stratí riadiaci signál z vysielača, prechádza do tzv. Failsafe režimu - model sa vďaka GPS modulu vráti úplne automaticky na miesto štartu a sám pristane. Model disponuje najnovšími funkciami: plánovanie trás, kde si zvolíte body ktoré má model obletieť. Režim "nasleduj ma" a funkcie nasledovanie naspäť po predchádzajúcej trase.

Technické parametre:

  • Hlavné rotorové listy dĺžka: 223 mm
  • dĺžka x šírka x výška: 335x335x275 mm
  • Váha: 1770 g (w/battery)
  • Letová váha viac ako 2270 g
  • Vysielač: Devo F12E
  • Prijímač: DEVO-RX707 (CE)
  • Batéria: 5400mAh Li-Po 22.2V
  • 2.4G Bluethooth DataLink

Potrebujete poradiť?

Lukáš Široký
Ozvite sa mi...
Lukáš Široký
produktový špecialista
(Po - Pia, 8:00 - 16:00)

Prečo nakupovať u RCprofi?

Sme profesionáli a navyše pre vás máme tieto skvelé výhody.
25 536
položiek v ponuke
2002
výdajných miest
Doprava zadarmo
nad 150 €
Garancia skladovej
dostupnosti
Poradenstvo
od profesionálov
Servis

Jedna z najširších ponúk RC modelov, príslušenstva a náhradných dielov v SR.

Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne vo výdajniach Zásielkovne po celej Slovenskej republike už od 2,90 €.

V prípade nižšej hodnoty objednávky môžete využiť dopravu už od 2,90 €.

Pri každom produkte si môžete overiť skladovú dostupnosť a termín možného odoslania.

Neviete si s niečím rady? Navštívte našu RC poradňu alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

Niečo sa pokazilo? Všetko je opraviteľné. Kontaktujte náš servis, dáme váš model zase do poriadku.

Zákazníci sa pozreli tiež na